Místo zraněného Drobného pojede do USA Daněk | iSport.cz
13. května 2010 • 12:44

Místo zraněného Drobného pojede do USA Daněk

Autor: ČTK
Plzeňský gólman Michal Daněk na svou reprezentační premiéru ještě čeká
TOP VIDEA
VIDEOGRAFIKA: Body v hokeji od roku 1936. Sparta nevládla vždy, pozor na týmy s jedním titulem VIDEOGRAFIKA: Body v hokeji od roku 1936. Sparta nevládla vždy, pozor na týmy s jedním titulem
Vítkovice - Liberec: Hattrick! Hudáček přidal další gól hostů, 1:7 Vítkovice - Liberec: Hattrick! Hudáček přidal další gól hostů, 1:7
VŠECHNA VIDEA ZDE

V nominaci fotbalistů pro zápasy s Tureckem a USA, které se budou hrát v závěru května v amerických městech Harrison a Hartford, udělal trenér Michal Bílek první změnu. Místo brankáře Jaroslava Drobného, který se dnes omluvil kvůli zraněnému kolenu, pocestuje za oceán plzeňský gólman Michal Daněk.Změnu oznámil Jaroslav Kolář z tiskového oddělení Českomoravského fotbalového svazu.

Drobný se sice ocitl v úterý ve dvaadvacetičlenné nominaci pro týdenní zájezd do Spojených států, ale po dnešní posezonní prohlídce musel svoje plány přehodnotit. Jeho zraněné koleno mu prý nedovolí reprezentační akci absolvovat.

Bílek proto povolal šestadvacetiletého Daňka, který byl s reprezentací už v březnu, kdy národní tým hrál přípravný zápas ve Skotsku. Zápas ale tehdy odchytal právě Drobný, a tak plzeňský gólman na svoji premiéru stále čeká.

 
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud