Premier League | Gerrard o kauze Coutinho: Proč hráč panikaří a legenda sepsula Barcelonu? | iSport.cz
13. srpna 2017 • 14:58

Gerrard o kauze Coutinho: Proč hráč panikaří a legenda sepsula Barcelonu?

Autor: pod
TOP VIDEA
SE SIMONOU: MasterPech! Sparťanský útočník uvařil. A co sázka? SE SIMONOU: MasterPech! Sparťanský útočník uvařil. A co sázka?
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Vyplatí se vsadit na Liberec. Jak naložit se Spartou za vysoký kurz? SÁZKAŘSKÉ TIPY: Vyplatí se vsadit na Liberec. Jak naložit se Spartou za vysoký kurz?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je to zamotané až až. Liverpool oznámil, že klíčového záložníka Coutinha do Barcelony nepustí za žádnou cenu. Jenže Brazilec ještě ten den podal oficiální žádost o přestup. Do katalánského týmu, kde by měl nahradit krajana Neymara, chce. Liverpool odmítl. Jenže dostává se pod čím dál větší tlak. Více o letní kauze prozradil legendární záložník Steven Gerrard, který má k informacím v Liverpoolu přístup.Tři věci jsou naprosto jasné. Barcelona chce Coutinha, záložník chce do Barcelony, Liverpool ho pustit nehodlá. Ovšem držet si v týmu hráče, který žádá o přestup? To je vždy riziko. Navíc když Barcelona nabízí přes 100 milionů liber (2,6 miliardy korun).

Legendárnímu záložníkovi Liverpoolu Stevenu Gerrardovi se ale postup katalánského velkoklubu vůbec nelíbí. „Největším problémem je Barcelona. Dala Coutinhovi ultimátum. Buď přijdeš teď, nebo už nikdy,“ vyzradil Angličan.

„Každý kluk z Jižní Ameriky sní o tom, že si zahraje za Barcelonu. Proto teď Coutinho panikaří. Bojí se, že když nepřestoupí nyní, tak už si tenhle sen nikdy nesplní. Protože to Barcelona řekla jeho zástupcům,“ pokračoval Gerrard.

Mládežnický trenér Liverpoolu se jinak svého nástupce zastává. „Coutinha znám, není to špatný člověk. Určitě nechce rozpoutat v klubu válku. Na druhou stranu, klub z něj udělal hráče, jakým je a má platnou pětiletou smlouvu,“ tvrdil.

Gerrard zároveň tuší, že jeho milovaný klub může nyní ukázat svou skutečnou sílu. „Je to obrovský test pro Liverpool. Musí se snažit být silný a nevzdat se. Věřím, že Jürgen Klopp a vedení vše dostanou pod kontrolu,“ zakončila legenda.

SESTŘIH Premier League: Watford - Liverpool 3:3. Favorit přišel o výhru v nastavení

 
13. kolo
Články odjinud


Články odjinud