Premier League | Berbatov trucuje a tratí | iSport.cz
20. července 2008 • 15:04

Berbatov trucuje a tratí

Autor: ČTK
Dimitar Berbatov
TOP VIDEA
INSIDER: Sparta měla koupit Jemelku, Horváth by byl jako Panenka
LIGA NARUBY: Rittig se Starkou tleskali Julišovi, Guľa ordinoval tiki-taku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Útočník Tottenhamu Dimitar Berbatov přišel o týdenní plat. Vedení londýnského klubu potrestalo bulharského střelce pokutou 40.000 liber (1,16 milionu korun).Doplatil na to, že na soustředění ve Španělsku dává špatnou náladou okatě najevo svou nespokojenost z tahanic kolem přestupu do Manchesteru United.

"Od začátku soustředění se tváří jako kakabus a všem dává najevo, že tady nechce být," citoval britský list The People nejmenovaného zaměstnance Tottenhamu. Podle něj trenér Juande Ramos pokutoval Berbatova proto, aby chování sedmadvacetiletého Bulhara nenarušilo morálku v týmu.

O přestupu bulharského útočníka do Manchesteru se v Anglii spekuluje již delší dobu. Trenér United Alex Ferguson nedávno prohlásil, že příchod Berbatova na Old Trafford je jen otázkou času.

Tím proti sobě popudil vedení Tottenhamu, které si na skotského kouče postěžovalo vedení Premier League. Podle britských médií by však měl londýnský klub v nejbližších dnech kývnout na nabídku manchesterského celku ve výši 25 milionů liber (726 milionů korun).

Témata:  sport, fotbal, anglie, berbatov
4. kolo
Články odjinud


Články odjinud