Premier League | O Kaká se jednalo tajně na jachtě | iSport.cz
22. července 2008 • 14:58

O Kaká se jednalo tajně na jachtě

Autor: pj
Brazilec Kaká
TOP VIDEA
Páník: Za stavu 1:0 jsme je měli uzemnit. Možná by byly dvě tři penalty...
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Oficiální nabídka neexistuje, ale k tajnému jednání došlo. O brazilském záložníkovi Kaká jednal viceprezident AC Milán na soukromé jachtě Romana Abramoviče.Představitel milánského klubu Adriano Galliani v posledních dnech vypustil do světa několik dezinformací. Spletl si totiž pár věcí, které nyní pro britský list The Sun upřesnil na pravou míru.

Galliani potvrdil, že se před pár dny sešel s Abramovičem na jeho jachtě, kde pocítil zájem anglického klubu o 26letého Brazilce. Nikdy ale neobdržel oficiální nabídku ve výši 120 milionů liber, jak napsala některá média.

„Od Chelsea ani jiného klubu jsme nedostali žádnou nabídku. Pravdou ale je, že jsem byl s Abramovičem na jachtě. Ptal jsem se na Ševčenka, on zase na Kaká. Ovšem skončilo to 0:0. Oba jsme řekli, že své hráče neprodáme,“ řekl Galliani s tím, že se s majitelem Chelsea nebavil o žádných částkách.

„Na osobní úrovni máme s Chelsea skvělý vztah, ale to neznamená, že kvůli tomu pustí Ševčenka a my Kaká. Žádná nabídka neexistuje. Řekl jsem to už stokrát a ještě jednou to zopakuji: Kaká není na prodej,“ dodal viceprezident milánského AC.

Nabídku na Kaká v pondělí popřel také výkonný ředitel Chelsea Peter Kenyon. Připustil však, že chce do klubu přivést jiného Brazilce – Robinha. Podle informací The Sun londýnský klub předložil Realu Madrid nabídku ve výši 18 milionů liber.

2. kolo
Články odjinud


Články odjinud