16. ledna 2010 • 23:07

20. kolo: Inter zachránil v Bari aspoň bod

0
SESTŘIH: Slovácko - Sparta 2:4. Letenští jsou o krok blíž k titulu, zářil Kuchta
SESTŘIH: Plzeň - Mladá Boleslav 3:0. Jasná záležitost, hosté se zvedli až v závěru

Fotbalisté vedoucího Interu Milán remizovali ve 20. kole italské ligy s nováčkem z Bari na soupeřově hřišti 2:2 a po sérii tří ligových výher poprvé ztratili body. Rozhodčí v utkání nařídil tři penalty v rozmezí patnácti minut.

První dvě proměnili domácí, ze třetího pokutového kopu vyrovnal Inter.Bari poslal do vedení po hodině hry z pokutového kopu Brazilec Barreto, který už o čtyři minuty později ze stejného místa zdvojnásobil domácí vedení.

Hosté se vzpamatovali o šest minut později díky gólu útočníka Panděva. Makedonec se trefil poprvé od svého zimního příchodu z Lazia. Bod svěřencům trenéra Mourinha zajistil čtvrthodiny před koncem ze třetí penalty v utkání argentinský střelec Milito svým dvanáctým ligovým gólem.