27. prosince 2008 • 22:28

Denilson chce jít hrát do Evropy

Denilson
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4 Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4

Brazilský fotbalista Denilson by se rád vrátil do některého z evropských týmů. V nedávné době hrál v domácí soutěži za Palmeiras, klub ale o jeho další služby nemá zájem.

"Dostal jsem nabídky z Řecka, Anglie, Turecka a Německa. Nemám kam spěchat, vyberu si tu nejlepší," citoval jednatřicetiletého fotbalistu server Gazeta Online.

Denilson se stal v roce 1997 nejdražším fotbalistou světa, když jej Betis Sevilla získal ze Sao Paula za 35 milionů dolarů. Později však kariéra mistra světa z roku 2002 začala uvadat a po dalších angažmá v Bordeaux a Dallasu zakotvil opět v Brazílii.

Témata:  sport, fotbal, denilson

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava