La Liga | Potíže s první posilou? Barcelona na Depaye nemá, práskl šéf Lyonu | iSport.cz
16. září 2020 • 12:40

Potíže s první posilou? Barcelona na Depaye nemá, práskl šéf Lyonu

Autor: pav
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Přestali hráči věřit Kozlově cestě? Ustoupil Baník z přebudování týmu?
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ronald Koeman už má v Barceloně domluvenou první posilu, krajana Memphise Depaye, útočníka Lyonu. Jenže slovo „domluvenou“ je klíčové - dál než za dohodu s hráčem se totiž jednání zatím nedostala. Oba zainteresované kluby potvrzují, že Katalánci musí nejprve začít prodávat, aby mohli kýženou posilu přivést.Koeman to pro nizozemskou mutaci kanálu Fox Sports řekl jasně: „Aby mohl dorazit Depay, budeme muset nejdřív někoho prodat. Zatím si myslím, že začneme sezonu se stejnou skupinou hráčů, jaké jsme měli v předsezonní přípravě.“

Jedinou posilou Barcelony je zatím Miralem Pjanič, který dorazil z Juventusu výměnou za Arthura. Navzdory zájmu o Georginia Wijnalduma, Lautara Martíneze či právě Depaye zatím nedorazil nikdo další, a jakékoli námluvy nebudou jednoduché.

Depayův příchod se zdál být nejblíž, mluvilo se i o konkrétních částkách - 25 až 30 milionech eur. Prezident Lyonu Jean Michel Aulas ale po úterní prohře svého týmu v Montpellieru (1:2) celou situaci trochu zchladil.

„Prezident Barcelony mi v neděli řekl, že jeho klub kvůli koronavirové krizi hodně trpí, a nemůže si dovolit podat nabídku,“ práskl na Twitteru konverzaci s Josepem Bartomeuem.

Depay tak zatím zůstává v Lyonu, kde pokračuje ve výborné formě. V prvním kole přispěl k výhře 4:1 nad Dijonem hattrickem, ve druhém sice neodvrátil prohru, ale trefil se znovu. Celkově nastřádal už 57 branek za 140 zápasů ve francouzském klubu, ve kterém je kapitánem.

Kapitán Lyonu Memphis Depay by se měl stěhovat do Barcelony
Kapitán Lyonu Memphis Depay by se měl stěhovat do Barcelony

FC Barcelona Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
0
4. kolo
Články odjinud


Články odjinud