14. srpna 2012 • 11:01

VIDEO: Toho je v obraně škoda! Bek zneškodnil penaltu v nastavení

Autor:
Reklama
Obránce Honvédu Budapešť Ivan Lovrič chytil penaltu v poslední minutě utkání
TOP VIDEA
Když přijde den zápasu, tak mi nohy pořád hrají, přiznává Rosický Když přijde den zápasu, tak mi nohy pořád hrají, přiznává Rosický
TOP góly La Ligy: Garcíova vymetená šibenice a krásný přímák Bardhiho TOP góly La Ligy: Garcíova vymetená šibenice a krásný přímák Bardhiho
VŠECHNA VIDEA ZDE

Skvělý gólmanský zákrok nabídlo utkání maďarské ligy mezi domácím Videotonem a Honvédem Budapešť. Jenže hrdinou se nestal ani jeden z brankářů, nýbrž obránce hostů Ivan Lovrič! Ten totiž po vyloučení gólmana Kemenese navlékl rukavice a zneškodnil penaltu v nastaveném čase.Honvéd vstoupil do nedělního zápasu na hřišti székesfehérvárského celku úspěšně, už ve 12. minutě otevřel skóre Délczeg. Hosté si vedení drželi až do vypršení devadesáti minut, jenže v nastaveném čase mohla přijít pohroma.

Gólman Kemenes fauloval kličkujícího forvarda Videotonu Torghelleho – načež sudí ukázal na penaltovou značku a brankáře vyloučil.

Mezi tyče se postavil chorvatský obránce Honvédu Ivan Lovrič – a stal se hrdinou!

Penaltový pokus totiž 192 centimetrů vysoký bek zkušeně vytáhl mimo branku.

Jako by snad nebyl řízným stoperem, ale chytal už odmalička.

Dramatičtější okamžiky už souboj nemohl nabídnout, sudí krátce po zlikvidované penaltě odpískal jeho konec. Honvéd si tak díky Lovričově zákroku a gólu Délczega připsal už třetí vítězství v řadě a dále kraluje maďarské lize.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze