Neúspěšný Rajchl: Kučera ze mě na Moravě dělal ďábla! | iSport.cz
17. listopadu 2011 • 14:21

Neúspěšný Rajchl: Kučera ze mě na Moravě dělal ďábla!

TOP VIDEA
SE SIMONOU na MS: Prohru sledoval i Jágr. Rusko je ještě zklamanější, můžeme toho využít, říká legenda SE SIMONOU na MS: Prohru sledoval i Jágr. Rusko je ještě zklamanější, můžeme toho využít, říká legenda
Kouč Hynek: Rozhodl druhý gól Kanady. Uvidíme, kdo půjde proti Rusům do branky Kouč Hynek: Rozhodl druhý gól Kanady. Uvidíme, kdo půjde proti Rusům do branky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nástupcem Ivana Haška se nestane. Jindřich Rajchl sice ve volbě nového předsedy Fotbalové asociace ČR (FAČR) získal v české komoře nejvíce hlasů, ale moravská část valné hromady mu zlomila vaz. Do druhého kola neprošel. "Mám radost, že jsem vyhrál i bez Berbra, to je pozitivní," řekl novinářům po hlasování."Chtěl jsem pomoci českému fotbalu. Na tom budu pracovat i z pozice místopředsedy. Předsednictví je úvazek na full-time, takže to pro mě bude jednodušší, nebudu muset přeorganizovávat celý život," prohlásil Rajchl.

"Moje žena bude nadšená. Popřála mi hodně štěstí, abych nevyhrál," smál se neúspěšný kandidát. Současný místopředseda prý věděl, že v současné situaci nemá šanci uspět.

"V momentě, kdy tento systém prošel, bylo jasné, že důvěru na Moravě nezískám. Pořád mě jen očerňovali. Takže jsem to čekal," uvedl.

"Uvěřili tomu, co se tam říkalo: že jsem měl zničit Sigmu a torpédovat systém dvou komor. Ale to není pravda," ujišťuje bývalá pravá ruka Ivana Haška.

Podle Rajchla šlo o účelovou kampaň, proti které nemohl bojovat. "Kučera (1. místopředseda FAČR) tam všechny objížděl a tohle jim vykládal," ukazuje na domnělého viníka.

Dalibor Kučera (vlevo), Jindřich Rajchl a Miroslav Pelta (vpravo) naslouchají slovům Romana Berbra
Dalibor Kučera (vlevo), Jindřich Rajchl a Miroslav Pelta (vpravo) naslouchají slovům Romana Berbra

 
Články odjinud


Články odjinud