Jarolím by mohl jít za Pekhartem: Láká mě Norimberk | iSport.cz
22. listopadu 2011 • 10:37

Jarolím by mohl jít za Pekhartem: Láká mě Norimberk

Autor: ČTK
David Jarolím by si rád zahrál za Norimberk.
TOP VIDEA
Trpišovský: Součkův přestup? Tomáš se směje víc než dřív. Chválil Oscara Trpišovský: Součkův přestup? Tomáš se směje víc než dřív. Chválil Oscara
Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám Dočkal po návratu: Malý zázrak, vyhráno ještě ale nemám
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pokud český fotbalista David Jarolím v zimě opustí bundesligový Hamburk, chce dál hrát nejvyšší německou soutěž. Dvaatřicetiletý bývalý reprezentant to řekl v dnešním vydání deníku Bild. Umí si prý představit návrat do Norimberku, v jehož dresu nastupoval v letech 2000 až 2003."Zažil jsem tam skvělé období. Je jasné, že chci dál zůstat v bundeslize," naznačil dlouholetý kapitán Hamburku, kam by mohly vést jeho další kroky.

V severoněmeckém týmu totiž Jarolím v současnosti plní jen roli náhradníka a od vedení klubu dostal souhlas v zimě zadarmo odejít jinam, i když má v Hamburku platnou smlouvu až do léta.

"Z HSV odejít nemusím, ale pokud přijde něco zajímavého, určitě si to poslechnu. Jsem dostatečně fit, abych mohl některým klubům pomoct," dodal Jarolím.

K takovým by podle Bildu určitě patřil i Norimberk, který v bundeslize nevyhrál už osm zápasů v řadě a momentálně se v tabulce nachází na třetím místě od konce. V bavorském týmu by se tak český středopolař potkal s krajanem Tomášem Pekhartem.

Jarolímovo prohlášení, že chce dál zůstat v nejvyšší německé soutěži, asi nepotěšilo druholigový Mnichov 1860, který už avizoval o českého defenzivního záložníka zájem a jeho sportovní ředitel jednal s Jarolímovým manažerem.

V německém tisku se spekuluje rovněž o zájmu Augsburgu, který je v bundesligové tabulce poslední.

 
Články odjinud


Články odjinud