Blázen Barton zase šokoval: Po kariéře bych chtěl být knězem | iSport.cz
22. listopadu 2011 • 10:44

Blázen Barton zase šokoval: Po kariéře bych chtěl být knězem

Autor: ČTK, iSport.cz
Průšvihář Joey Barton (vlevo) se po fotbalové kariéře asi nudit nebude.
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kontroverzní záložník Joey Barton už má jasno, co bude dělat, až skončí s fotbalem. Devětadvacetiletý hráč Newcastlu je přesvědčen, že by mohl svůj talent využít jako katolický kněz nebo psycholog."Jediný důvod, proč ještě hraju, je skutečnost, že fotbal miluju," citoval Bartona magazín Big Issue. "Nepotřebuju hrát pro peníze. Fotbal neukazuje můj pravý charakter, klidně s ním skončím," prohlásil.

Známý hříšník Barton, který se například v minulosti popral se spoluhráči a v roce 2008 dokonce strávil 74 dnů ve vězení za potyčku v centru Manchesteru, už má také jasno, co by chtěl po skončení kariéry dělat.

"Jsem přesvědčen, že bych byl dobrým obchodníkem, katolickým knězem, psychologem nebo filantropem. Jsem prostě takový. Když se rozhodnu, že lidem ukážu, jak moc se ve mně zmýlili, tak to dokážu," dodal.

 
Články odjinud


Články odjinud