1. dubna 2012 • 10:35

Žádný apríl. Franz Straka prosil o práci ve Slovanu Bratislava

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Olomouc - Slavia: Stoch zvýšil už na 2:0. Buchta na jeho střelu nezareagoval Olomouc - Slavia: Stoch zvýšil už na 2:0. Buchta na jeho střelu nezareagoval
Bohemians - Slovácko: Mašek byl stažen v pokutovém území, následnou penaltu sám proměnil a zvyšuje na 2:0 Bohemians - Slovácko: Mašek byl stažen v pokutovém území, následnou penaltu sám proměnil a zvyšuje na 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nedávno se dobrovolně vzdal práce v pražské Slavii, ale dlouho bez angažmá zůstat nechce. František Straka údajně zkoušel štěstí na Slovensku, jenže šéf Slovanu Bratislava Ivan Kmotrík s ním vyrazil dveře. Informaci přinesl slovenský portál čas.sk."Český trenér František Straka si po abdikaci ve Slavii nemůže najít práci. A když ho neosloví funkcionáři, jde se nabízet sám," píše server.

Straka odjel do Bratislavy, kde měl Ivanu Kmotríkovi říct, že pokud má zájem, klidně Slovan Bratislava převezme. "Franzova" nabídka byla však odmítnuta s tím, ať zkusí štěstí někde jinde.

Podle zdroje čas.sk prý zapomněl na to, že Slovan trénuje bývalý reprezentační trenér Vladimír Weiss, který má v klubu silnou pozici. Od Kmotríka tak nemohl slyšet nic jiného.

Spekuluje se ale, že Weiss dostal lukrativní nabídku od arabského klubu Al Hilal a Straka chtěl jen využít situace. "Podle dalších informací teď zkouší štěstí v Ružomberoku, kde už působil," píše stejný portál.

Straka ve Slavii skončil
Straka ve Slavii skončil

Témata:  sport, fotbal, straka, bratislava
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze