Žádný apríl. Franz Straka prosil o práci ve Slovanu Bratislava | iSport.cz
1. dubna 2012 • 10:35

Žádný apríl. Franz Straka prosil o práci ve Slovanu Bratislava

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Čech oznámil, že ukončí kariéru. Jaké jsou okolnosti jeho rozhodnutí? Čech oznámil, že ukončí kariéru. Jaké jsou okolnosti jeho rozhodnutí?
Třinec - Karlovy Vary: Vlastní gól hostů! Hráči Energie si srazili puk do prázdné branky, 3:1 Třinec - Karlovy Vary: Vlastní gól hostů! Hráči Energie si srazili puk do prázdné branky, 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nedávno se dobrovolně vzdal práce v pražské Slavii, ale dlouho bez angažmá zůstat nechce. František Straka údajně zkoušel štěstí na Slovensku, jenže šéf Slovanu Bratislava Ivan Kmotrík s ním vyrazil dveře. Informaci přinesl slovenský portál čas.sk."Český trenér František Straka si po abdikaci ve Slavii nemůže najít práci. A když ho neosloví funkcionáři, jde se nabízet sám," píše server.

Straka odjel do Bratislavy, kde měl Ivanu Kmotríkovi říct, že pokud má zájem, klidně Slovan Bratislava převezme. "Franzova" nabídka byla však odmítnuta s tím, ať zkusí štěstí někde jinde.

Podle zdroje čas.sk prý zapomněl na to, že Slovan trénuje bývalý reprezentační trenér Vladimír Weiss, který má v klubu silnou pozici. Od Kmotríka tak nemohl slyšet nic jiného.

Spekuluje se ale, že Weiss dostal lukrativní nabídku od arabského klubu Al Hilal a Straka chtěl jen využít situace. "Podle dalších informací teď zkouší štěstí v Ružomberoku, kde už působil," píše stejný portál.

Straka ve Slavii skončil
Straka ve Slavii skončil

Témata:  sport, fotbal, straka, bratislava
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud