VIDEO: Syn kovaného slávisty Řeháka dal gól přes celé hřiště | iSport.cz
4. dubna 2012 • 18:35

VIDEO: Syn kovaného slávisty Řeháka dal gól přes celé hřiště

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
Spoluhráči se vrhají na Josefa Řeháka, kterému se podařilo dát gól přes celé hřiště
TOP VIDEA
Ondrášek? Správný magor, chválí Švancara. Do Plzně se hodí
Mladá Boleslav - Jablonec: Škodův nadýchaný centr zužitkoval krásnou hlavičkou Mašek, 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Takový gól se často nevidí. Brankář dorosteneckého týmu Slavie Josef Řehák se trefil do sítě Brna přes celé hřiště! Pokud se vám jméno Řehák zdá povědomé, ano máte pravdu: jde o syna vyhlášeného slávisty a bývalého asistenta A-týmu Pavla Řeháka.Řehák v duelu s Brnem chvíli váhal s rozehrávkou, pak se ale opřel do míče, a ten doputoval až na protější vápno a přeskočil zaskočeného gólmana soupeře.

"Nic takového se mi v zápasech ještě nestalo, zatím jsem zůstal jenom u asistencí," usmíval se Josef Řehák v rozhovoru pro web Slavie. "Že by dal brankář gól výkopem z ruky, tak to jsem ještě nikdy neviděl," vzpomínal.

"Pamatuji si akorát na gól Tima Howarda, ten měl ale balon na zemi a navíc pěkně 'nalitý' ze hry," uvažoval syn slávistické legendy. Řehákův syn si prý při tréninku snaží zlepšovat kopací techniku, ale mířit na branku přes celé hřiště prý nezkouší.

"Spíš se snažím třeba trefovat břevna nebo podobná cvičení," řekl pro slávistické stránky. Svým gólem pomohl Řehák spoluhráčům k výhře nad Brnem 6:2.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud