25. července 2012 • 10:57

VIDEO: Dribloval se žvýkačkou. Pak si ji kopnul zpátky do pusy

Autor:
Reklama
Mexický fotbalista ukázal, že umí driblovat i se žvýkačkou. Ale hygienu neřeší.
TOP VIDEA
LIGOVÉ STŘIHY: Čermák má potenciál. Může hrát jako Hušbauer nebo Stanciu LIGOVÉ STŘIHY: Čermák má potenciál. Může hrát jako Hušbauer nebo Stanciu
Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale? Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak to musíte vidět! Mexický fotbalista během přípravného zápasu s Japonskem před olympijskými hrami ukázal, s čím vším může dělat nožičky. Míč? To je ohrané. Nově použil žvýkačku! A zakončil to tím, že ji poslal zpět do pusy.Mexičan Marco Fabian je fotbalovým kouzelníkem. A jako důkaz nepoužil v utkání s Japonskem "jen" svůj vyrovnávací gól, ale také onu pozoruhodnou věc.

Zřejmě z nudy vyplivnul žvýkačku, začal s ní driblovat a když ho to přestalo bavit, kopnul ji zpátky. Tedy do pusy. Jak moc je něco takového hygienické, to zjevně neřešil.

Ať chutná, Marco!

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze