7. července 2007 • 00:00

Kostanaj - Liberec 1:1 (1:1)

Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

Fotbalisté Liberce remizovali v úvodním utkání 2. kola Poháru Intertoto na hřišti kazašského Tobolu Kostanaj 1:1.

Fotbalisté Liberce remizovali v úvodním utkání 2. kola Poháru Intertoto na hřišti kazašského Tobolu Kostanaj 1:1. V 35. minutě se po centru Jirouše trefil Nezmar, za pět minut vyrovnal domácí Baltijev. Odveta je na programu příští neděli v Liberci.

Výsledek: Tobol Kostanaj - Slovan Liberec 1:1 (1:1) Branky: 40. Baltijev - 35. Nezmar. Rozhodčí: Brugger - Schwab, Pointner (všichni Rak.). ŽK: Baltijev, Mukanov - Liška. Diváci: 5000. Sestavy: Kostanaj: Petuchov - Mukanov, Nurdauletov, Dimitrov (88. Lotov), Irismetov - Charabara, Skorych, Baltijev, Jurin (68. Nurgalijev) - Žumaskalijev, Ostapenko (70. Urazov). Trenér: Ogay. Liberec: Hauzr - Krátký, Matula, Polák, Liška - Papoušek (62. Hudson), Hodúr, Bílek, Pudil - Nezmar (84. Hochmeister), Jirouš (52. Radzinevičius). Trenér: Zach.