Terry si vydělá nejvíc | iSport.cz
27. července 2007 • 00:00

Terry si vydělá nejvíc

Autor: ČTK
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Anglická Premier League má nového nejlépe placeného hráče. Po Michaelu Ballackovi se jím stal jeho spoluhráč a kapitán Chelsea John Terry. Rozdíl je jeden tisíc liber.Anglický reprezentační kapitán John Terry se stal nejlépe placeným fotbalistou v Premier League. Spoluhráč českého brankáře Petra Čecha dnes podepsal s Chelsea novou pětiletou smlouvu, která mu podle britských médií vynese rekordních 131.000 liber týdně (asi 5,4 milionu korun). "Hodně se spekulovalo o mém odchodu, ale jednání o nové smlouvě vždycky zabere hodně času. Já jsem o přestupu nikdy neuvažoval," citovala agentura Reuters šestadvacetiletého Terryho, který z trůnu nejlépe placeného fotbalisty v Anglii sesadil spoluhráče Michaela Ballacka, kterého překonal o jeden tisíc liber. Terry si podpisem nové smlouvy výrazně přilepšil, oproti předchozímu kontraktu si vydělá o 31 tisíc liber týdně víc.

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud