Kodaň se raduje z postupu | iSport.cz
7. srpna 2007 • 00:00

Kodaň se raduje z postupu

Autor: ČTK
Radost fotbalistů Glasgow Rangers
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Druhé předkolo Ligy mistrů má za sebou první odvety. Fotbalisté FC Kodaň bez Libora Sionka postoupili po prodloužení, dál jde i Glasgow Rangers. Naopak nečekaně končí Levski Sofia.Fotbalisté FC Kodaň postoupili po dramatickém zápase s Beitarem Jeruzalém do třetího předkola Ligy mistrů. Bez nové posily Libora Sionka v dnešní odvetě dánský tým ztratil jednogólový náskok z prvního duelu, ale po brance veterána Allbäcka v prodloužení se díky remíze 1:1 přiblížil účasti v hlavní fázi milionářské soutěže. Poslední krok zbývá také nedávným Sionkovým spoluhráčům z Glasgow Rangers, kteří po domácím vítězství 2:0 vyhráli i na hřišti černohorského Zeta Golubovci. Jediný gól utkání zaznamenal debutant Beasley. V dalších dnešních soubojích si zajistili překvapivě postup i fotbalisté Tampere United, kteří vyřadili Levski Sofia, a podle očekávání i Dinamo Záhřeb po souboji se slovinským Domžale.


Výsledky - odvety 2. předkola: Levski Sofia - Tampere United 0:1 (0:1)
Branka: 40. Niemi. První zápas 0:1, postoupilo Tampere. Zeta Golubovci - Glasgow Rangers 0:1 (0:0)
Branka: 81. Beasley. První zápas 0:2, postoupili Glasgow Rangers. Dinamo Záhřeb - NK Domžale 3:1 (2:1)
Branky: 16. Vukojevič, 22. Šokota, 60. Sammir - 27. Zahora. První zápas 2:1, postoupilo Dinamo. Beitar Jeruzalém - FC Kodaň 1:1 po prodl. (1:0, 0:0)
Branky: 61. Itzhaki - 97. Allbäck. První zápas 0:1, postoupila Kodaň.

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud