Štajner by mohl zamířit do Bochumi | iSport.cz
17. srpna 2007 • 00:00

Štajner by mohl zamířit do Bochumi

Autor: ČTK
Jiří Štajner
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český fotbalový útočník Jiří Štajner by se mohl již brzy dočkat vytouženého přestupu z Hannoveru. O hráče, který vypadl ze základní sestavy, projevila zájem konkurenční Bochum.Český fotbalový útočník Jiří Štajner by se mohl již brzy dočkat vytouženého přestupu z Hannoveru. O hráče, který vypadl ze základní sestavy dolnosaského mužstva, projevila zájem konkurenční Bochum. Podle informací agentury SID požaduje Hannover za Štajnera zhruba jeden milion eur. "Určitě by v naší konkurenci v útoku obstál," prohlásil na adresu jedenatřicetiletého fotbalisty Marcel Koller, trenér Bochumi. Sedmadvacetinásobný český reprezentant se totiž ze sestavy Hannoveru vytrácí už od jara. Pravděpodobným definitivním koncem jeho působení pak bylo letní posílení kádru, do něhož přišli domácí talenty Benjamin Lauth a Mike Hanke. Minulý týden se proto Štajner nechal slyšet, že by rád z Hannoveru odešel. Štajner do Hannoveru přišel již v roce 2002, po roce a půl se vrátil do Česka, ale po nevydařené jarní části sezony 2003/04 jej Sparta dále neangažovala. Místo toho se vrátil zpátky do Hannoveru, za nějž doposud odehrál 146 ligových zápasů a nastřílel dvaadvacet branek.

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud