Výsledek není podstatný | iSport.cz
24. srpna 2007 • 00:00

Výsledek není podstatný

Autor:
Milan Baroš
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
VŠECHNA VIDEA ZDE

V Rakousku se trápil stejně jako většina českého týmu. Remízu 1:1 však útočník MILAN BAROŠ hodnotil s klidem, jako by se nic nestalo.V Rakousku se trápil stejně jako většina českého týmu. Remízu 1:1 však útočník MILAN BAROŠ hodnotil s klidem, jako by se nic nestalo. Polovinu zápasu jste vedli, a přesto jste ho nedotáhli do vítězného konce. Proč? "Nechali jsme si dát trochu zbytečný gól. Ale je to příprava." Takže jste si po přestávce mohli dovolit nehrát naplno? "I soupeř polevil v tempu a fotbal upadl. To se stává." Jenomže plichta s matnými Rakušany pro vás není zrovna výstavní vizitkou, ne? "Není ani tak podstatný výsledek jako to, že jsme se sešli a zase si to spolu zkusili." Jak jste byl spokojený se svým výkonem? "Bylo to docela dobré, jenom to břevno... Tu šanci jsem měl dát." Váš parťák z útoku Jan Koller říkal, že se to stane a že ani neví, jestli on by tu hlavičku poslal do sítě. I když ta příležitost skutečně vypadala vyloženě... "Trošku se mi ztratil balon ve světlech. Snad si to vynahradím za čtrnáct dní." Hra, kterou jste předvedli ve Vídni, by ale v kvalifikaci o postup na ME nemusela stačit. Co bude v nejbližších utkáních v San Marinu a s Irskem nejdůležitější? "Hlavně aby se dali dohromady ti zranění!"

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud