Jan Podroužek
9. července 2015 • 13:09

Dorostenci Příbrami šli s třemi velkými úspěchy na úřednickou návštěvu

Dorostenci Příbrami šli s třemi velkými úspěchy na úřednickou návštěvu
TOP VIDEA
Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop
Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zlaté olympioniky vítá prezident, významných audiencí se ale může dostat i mladším sportovcům a – teď promiňte – krapet menším úspěchům. Dorostence Příbrami, ligové mistry minulé sezony, kteří se kvalifikovali do mládežnické Ligy mistrů, přijal v Praze na Středočeském krajském úřadě hejtman Miloš Petera. „Je to od pana Petery moc hezké gesto, chtěl bych mu tím poděkovat, protože pro kluky je to určitá motivace,“ těší Petra Větrovského, generálního ředitele klubu.Seřadili se pod portrétem prvního prezidenta Československa Tomáše Garriguea Masaryka. A cvak. Památeční fotka, že tu byli. Na návštěvě u hejtmana na krajském úřadě.

Dorostencům Příbrami se dostalo zvláštního zacházení díky jejich skvělé sezoně. Zaprvé vyhráli ligu o propastných sedmnáct bodů před druhou Spartou. Díky tomu proklouzli do juniorské Ligy mistrů. A navrch vyhráli i československou bitvu nad Senicí 2:1, tedy souboj mezi vítězem české a slovenské dorostenecké ligy.

„To, že se příbramskému dorostu podařilo vyhrát vše, co v minulé sezoně šlo, je pro klub obrovský úspěch,“ vysekl Petera chlapcům poklonu.

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, příbram
 Klasická verze
Mobilní verze