26. srpna 2015 • 12:25

Co si myslí o Berbrově vlivu? Damková jen prošla kolem s úsměvem

Autor:
Reklama
720p480p360p240p
Co si myslí o Berbrově vlivu? Damková se odmítla vyjádřit
TOP VIDEA
SESTŘIH: Sparta - Trenčín 4:2. Výhru zařídil Stanciu, trefil se i Ristič SESTŘIH: Sparta - Trenčín 4:2. Výhru zařídil Stanciu, trefil se i Ristič
Český hokej mění design. Co je za tím? Kdo ho vymyslel? Český hokej mění design. Co je za tím? Kdo ho vymyslel?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Otevřený rozhovor s rozhodčím Liborem Kovaříkem pro deník Sport odkryl zhoubný vliv místopředsedy FAČR Romana Berbra na ligové sudí. Co si o jeho slovech myslí v sídle fotbalové asociace? Štáb iSport TV vyrazil přímo k novému sídlu na Strahov, aby se na to zeptal funkcionářů a zaměstnanců svazu.Jejich reakce? Před objektivem kamery se zdráhali poskytnout jakékoliv konkrétní vyjádření. A to včetně předsedkyně komise rozhodčích Dagmar Damkové, která se Kovaříkova vyjádření přímo dotýkají a dnes je má řešit na schůzce s předsedou FAČR Miroslavem Peltou. Damková s úsměvem rozhovor odmítla a zašla dovnitř.

Jediné stanovisko tak poskytl mluvčí fotbalové asociace Ondřej Lípa. „My to nevnímáme jako obvinění komise rozhodčích nebo fotbalové asociace. Vnímáme to jako osobní rovinu mezi rozhodčím Kovaříkem a některými osobami vázanými k FAČR. Nejprve musíme ověřit, jestli jsou založená na skutečnostech, nebo je to jen osobní nesvár,“ uvedl Lípa.

Přes závažná vyjádření Kovaříka, že právě Berbr místo své manželky Damkové ve skutečnosti ovládá české rozhodčí, se zdá být pevná. „Není tam nic, co by mě opravňovalo k tomu, abych okamžitě významně konal,“ sdělil Pelta v pořadu Českého rozhlasu.

Co si myslí o Berbrově vlivu? Damková se odmítla vyjádřit
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze