16. listopadu 2015 • 16:29

Prestižní turnaj v plážové kopané ovládly domácí týmy

Autor:
Prestižní turnaj v plážové kopané ovládly domácí týmy
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Celkem osmadvacet týmů mladých fotbalových nadějí se utkalo v rámci tradičního turnaje E.ON Beach Cup, který se konal v arénách v Českých Budějovicích a v Brně. Sobotní klání v moravské metropoli ovládla Sparta Brno a Tatran Bohunice, nedělní část na jihu Čech vyhráli hráči SK Dynamo České Budějovice a FK Junior Strakonice.„Kluci si vyzkoušeli něco nového a zpestřili si své hráčské dovednosti na písčitém povrchu. Atmosféra byla vynikající,“ řekl trenér Bohunic Radek Pešek.

Českobudějovický turnaj oživila účast dvou pražských týmů – Bohemians Praha a Dukly Praha. „Bylo to super zpestření mezi zápasy na klasických fotbalových trávnících. Organizace, prostředí, soupeři i formát turnaje hodnotím velmi pozitivně,“ prohlásil trenér Bohemians Praha 1905 Kryštof Herold.

„Postupně realizujeme po Česku projekt E.ON Beach Aren a spolupráce chceme využít naplno. Proto nyní zajišťujeme další turnaje a určitě u nich nezůstaneme,“ řekl za organizátory Marek Pagač z marketingového oddělení energetické skupiny E.ON.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, mládež
 Klasická verze
Mobilní verze