26. dubna 2018 • 14:45

FOTBAL O VÍKENDU 27.-29.4.

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje
LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kam vyrazit o víkendu na fotbal? Nabídka je opravdu široká, nenechte si ujít náš přehled.



ČECHY

FNL

Sobota 28. 4.: Olympia-Sokolov, Třinec-Táborkso (10.15), Vlašim-Pardubice (17). Neděle 29. 4.: Žižkov-Ústí nad Labem (10.15), Hr. Králové-Fr. Místek, Příbram-Vítkovice, Varnsdorf-Opava, Č. Budějovice-Znojmo (17).

 

ČFL

Sobota 28. 4.: Vyšehrad-Zápy, Vltavín-Domažlice (10.15), Čížová-Ústí nad Orlicí (13.30), Dobrovice-Litoměřicko (17). Neděle 29. 4.: Benátky nad Jizerou-Chrudim, Štěchovice-Písek, Brozany-Nymburk, Jirny-Převýšov, Benešov-Králův Dvůr (17).

 

DIVIZE
Skupina  A – sobota 28. 4.: Český Krumlov-Přeštice (10.30), Mariánské Lázně-Karlovy Vary (15), Soběslav-Aritma Praha, Dobříš-Rakovník, Hořovicko-Jankov, Doubravka-Sedlčany, Roudné-Petřín Plzeň (17). Neděle 29. 4.: Březová-Klatovy (10.30).

Skupina B – sobota 28. 4.: Chomutov-Neratovice/Byškovice, Motorlet Praha-Úvaly (10.15), Souš-Česká Lípa, Český Brod-Kladno, Velvary-Rakovník (17). Neděle 29. 4.: Meteor Praha-Hrobce (10.15), Louny-Ostrá, Hostouň-Nový Bor (17).

Skupina C – sobota 28. 4.: Vykáň-Kolín, Pardubice B-Zbuzany, Brandýs n. L.-Admira Praha, Mšeno-Jablonec n. N.-Turnov (10.15), Trutnov-Chrastava, Živanice-Vysoké Mýto (17). Neděle 29. 4.: Kratonohy-Letohrad, Čáslav-Dvůr Králové n. L. (17).

 

CELOSTÁTNÍ LIGA DOROSTU

Sobota 28. 4.: Opava-Mladá Boleslav (10.30), Plzeň-Příbram, Ostrava-Zlín (11), Brno-Sparta Praha (11.30), Karviná-Pardubice, Č. Budějovice-Teplice, Hradec Králové-Slovácko (12), Olomouc-Bohemians Praha (12.15), Fr.Místek-Slavia Praha (13.15).

 

KRAJSKÝ PŘEBOR

PRAHA

Sobota 28. 4.: Uhelné sklady Praha-Horní Měcholupy, Jižní Město-Třeboradice, Vršovice-Zbraslav (10.30), Královice-ČAFC Praha (15), Přední Kopanina-Ďáblice, Dolní Chabry-Admira Praha, Braník-Motorlet Praha (17). Neděle 29. 4.: Újezd nad Lesy-Tempo Praha (17).

 

STŘEDOČESKÝ

Sobota 28. 4.: Libiš-Rejšice, Kutná Hora-Klíčany (10.15), Slaný-Nové Strašecí, Horky nad Jizerou-Příbram, Nespeky-Poříčí nad Sázavou (17). Neděle 29. 4.: Poříčany-Beroun, Lhota-Hvozdnice, Semice-Tuchlovice (17).

 

JIHOČESKÝ

Sobota 28. 4.: Osek-Třeboň (10), Rudofov-J. Hradec (10.30), Dačice-Katovice, N. Včelnice-Táborsko B, Želeč-Protivín, Čimelice-Dražice (17). Neděle 29. 4.: Hluboká-Olešník, Milevsko-Sez. Ústí (17).

 

PLZEŇSKÝ

Sobota 28. 4.: Žihle-Tachov, Horní Bříza-Mýto, Chotíkov-Nýrsko (17). Neděle 29. 4.: Luby-Sušice (16), Holýšov-Rapid Plzeň, Domažlice B-Lhota (17). Úterý 1. 5.: Rokycany-Stříbro (17).

 

KARLOVARSKÝ

Pátek 27. 4.: FC Cheb-St. Role (18). Sobota 28. 4.: K. Vary-Žlutice (10.15), Kr. Poříčí-N. Sedlo, Ostrov-Fr. Lázně, Chodov-Citice (17), Hv. Cheb-Lomnice (19). Neděle 29. 4.: Toužim-Nejdek (17).

 

ÚSTECKÝ

Sobota 28. 4.: Štětí-Kadaň (10.15), Modlany-Neštěmice (14), Pernštejn-Modrá, Srbice-Jílové, Krupka-Vilémov, Žatec-Mostecký FK, Brná-Bílina, Jiřetín/Litvínov-Litoměřicko B (17).

 

LIBERECKÝ

Sobota 28. 4.: Velké Hamry-Rovensko pod Troskami (10.30), Přepeře-Hrádek nad Nisou (14), Doksy-Fýdlant, Semily-Sedmihorky (17). Neděle 29. 4.: Skalice u České Lípy-Železný Brod (10.30), Višňová-Bílý Kostel n. N. (17).

 

KRÁLOVEHRADECKÝ

Sobota 28. 4.: Chlumec n. C.-Vrchlabí, Vysoká n. L.-Jičín (17). Neděle 28. 4.: Jaroměř-Hořice, Cidlina-Náchod, Lázně Bělohrad-Kostelec n. O., Třebeš-Hradec Králové, Rychnov n. Kn.-Nové Město n. Met., Čer. Kostelec-Libčany (17).

 

PARDUBICKÝ

Sobota 28. 4.: Chrudim B-Dobříkov (10.15), Moravany-Hlinsko, Choceň-Česká Třebová, Žamberk-Mor. Třebová, Litomyšl-Lanškroun, Slatiňany-Třemošnice (16.30). Neděle 29. 4.: Svitavy-Holice, Polička-Heřmanův Městec (16.30).

 

VYSOČINA

Sobota 28. 4.: Humpolec-Velké Meziříčí B (15), Košetice-Speřice, Jaroměřice nad Rok-Okříšky (16). Neděle 29. 4.: Polná-Přibyslav (10.30), Ledeč nad Sáz.-Pelhřimov, Nová Ves-Bystřice n. Pern, Kouty-Chotěboř (16).

 

1.A TŘÍDA

PRAHA

Skupina A – pátek 27. 4.: Štěrboholy-Uhříněves (19). Sobota 28. 4.: Hostivař-Dubeč, TJ Praga-Újezd nad Lesy B, Troja-Březiněves, Jižní Město-Bohnice (10.30), Strašnice-Kolovraty (10.45), Vyšehrad B-Kunratice (14).

Skupina B – sobota 28. 4.: Libuš-Modřany, Podolí Praha-Zlíchov (10.15), Újezd Praha-Vltavín, 1999 Praha-Střešovice, Radotín-Cholupice (17). Neděle 29. 4.: Slivenec-Zličín, Stodůlky-Lipence (17).

 

STŘEDOČESKÝ

Skupina A – sobota 28. 4.: Nový Knín-Zavidov, Komárov-Černolice (10.30), Libušín-Hřebeč, Kosoř-Podlesí, Votice-Klecany, Mníšek pod Brdy-Jíloviště, Jílové-Vestec (17). Neděle 29. 4.: Cerhovice-Tochovice (17).

Skupina B – sobota 28. 4.: Kly-Vyšehořovice (10.15), Záryby-Čelákovice, Divišov-Kosmonosy, Poděbrady-Velim, Mělník-Lysá nad Labem (17). Neděle 29. 4.: Český Brod B-Sázava (14.30), Janovice-Luštěnice, Mnichovohradišťský SK-Pěčice (17).

 

JIHOČESKÝ

Skupina A – sobota 28. 4.: Bavorovice-Junior Str. (10), Loko ČB-Vodňany (10.15), Slavia ČB-Sedlec, Větřní-Planá u ČB, Týn. Vlt.-Prachatice, Vacov-Blatná, Velešín-Vimperk (17).

Skupina B – sobota 28. 4.: Čt. Dvory-Hrdějovice, Ševětín-T. Sviny (10.15), Veslí/Luž.-Bernartice (16), Met. Tábor-Lom u Tá., Dobrá Voda-Milevsko B, Nemanice-Planá/Luž. (17). Neděle 19. 4.: Chýnov-J. Hradec B (17).

 

PLZEŇSKÝ

Sobota 28. 4.: Žichovice-Kralovice (15), Mochtín-Nepomuk, Bolevec-Košutka, Chlumčany-Zruč, Plzeň/Černice-Mrákov, Horažďovice-Křimice (17). Neděle 29. 4.: Svéradice-Tlumačov (16), Rokycany B-Plzeň-Bukovec (17).

 

KARLOVARSKÝ

Sobota 28. 4.: Ostrov B-Rotava (10.30), Habartov-K. Vary B (14), Trstěnice-Březová B (16), Merklín-Lipová, N. Role-Vintířov (17). Neděle 29. 4.: H. Slavkov-Hroznětín, Loket-Aš (15).

 

ÚSTECKÝ

Skupina A – sobota 28. 4.: Rumburk-Benešov n. P. (14.30), Bohušovice n. O.-Libochovice, Křešice-Kamenice, Libouchec-Střekov, Oldřichov-Proboštov, Mojžíř-V. Březno (17). Neděle 29. 4.: Děčín-Lovosice (17).

Skupina B – sobota 28. 4.: Dobroměřice-Chomutov (14), Kryry-Postoloprty, Spočice-Údlice, Podbořany-Kopisty, Ervěnice/Jirkov-Ledvice (17). Neděle 29. 4.: Domoušice-Vroutek, Klášterec n. O.-Březno (17).

 

LIBERECKÝ

Sobota 28. 4.: Pěnčín-Doubí (11.30), Hejnice- Cvikov, Lomnice nad Popelkou-Ruprechtice, Stráž pod Ralskem-Rynoltice (17). Neděle 29. 4.: Velké Hamry-Košťálov/Libštát (15), Liberec-Krásná Studánka, Mšeno/Jablonec n. N.-Desná (17).

 

KRÁLOVEHRADECKÝ

Sobota 28. 4.: Dobruška-Roudnice, Kunčice-Trutnov B, Sobotka-Kobylice, Nový Hradec Králové-Kratonohy B, Úpice-Náchod B (17). Neděle 29. 4.: Police nad Metují-Hostinné, Broumov-Třemešná, Černilov-Týniště nad Orlicí (17).

 

PARDUBICKÝ

Sobota 28. 4.: Semanín-Nasavrky (16), Rohovládova Bělá-Pomezí, Svitavy B-Vysoké Mýto B, Dolní Újezd-Luže (16.30). Neděle 29. 4.: Letohrad B-Přelouč (10.15), Horní Ředice-Načešice, Pardubičky-Kunčina (16.30).

 

VYSOČINA

Skupina A – sobota 28. 4.: Bedřichov-Havlíčkův Brod B, Chotěboř B-Pacov (16). Neděle 29. 4.: Mírovka-Kamenice nad L., Leština-Žirovnice, Telč-Havlíčkova Borová, Světlá nad Sáz.-Kostelec, Třešť-Dobronín (16).

Skupina B – sobota 28. 4.: Jemnicko-Šebkovice (16). Neděle 29. 4.: Černíč-Herálec ZR (15.30), Třebíč B-Želetava, Mor. Budějovice-Náměšť nad O./Vícenice, Budišov/Nárameč-Dukovany, Morave-Žďár nad Sáz. B, Vrchovina-Nové Syrovice (16).

 

MORAVA

FNL

Sobota 28. 4.: Olympia-Sokolov, Třinec-Táborkso (10.15), Vlašim-Pardubice (17). Neděle 29. 4.: Žižkov-Ústí nad Labem (10.15), Hr. Králové-Fr. Místek, Příbram-Vítkovice, Varnsdorf-Opava, Č. Budějovice-Znojmo (17).

 

MSFL

Pátek 27. 4.: Valašské Meziříčí- Prostějov (17). Sobota 28. 4.: Petřkovice-Velké Meziříčí (10.15), Vyškov-Otokovice, Mohlenice-Rýmařov, Uherský Brod-Hlučín, Hulín-Uničov, Líšeň-HFK Olomouc, Hodonín-Kroměříž (16).

 

DIVIZE

Skupina D – sobota 28. 4.: Rosice-Bzenec, Blansko-Vrchovina, Stará Říše-Třebíč, Strání-Žďár nad Sázavou (16). Neděle 29. 4.: Tasovice-Tišnov, Havlíčkův Brod-Polná, Ždírec nad Doubravou-Břeclav, Velká Bíteš-Šumperk (16). 

Skupina E – sobota 28. 4.: Nové Sady-Nový Jičín, Šternberk-Kozlovice, Petrovice-Slavičín, Vsetín-Opava B (16), Brumov-Dolní Benešov (16.30). Neděle 29. 4.: Ústí-Frýdlant n. O. (10), Havířov-Jeseník (10.15), Bohumín-Hranice (16). 

 

CELOSTÁTNÍ LIGA DOROSTU

Sobota 28. 4.: Opava-Mladá Boleslav (10.30), Plzeň-Příbram, Ostrava-Zlín (11), Brno-Sparta Praha (11.30), Karviná-Pardubice, Č. Budějovice-Teplice, Hradec Králové-Slovácko (12), Olomouc-Bohemians Praha (12.15), Fr.Místek-Slavia Praha (13.15).

 

KRAJSKÝ PŘEBOR

VYSOČINA

Sobota 28. 4.: Humpolec-Velké Meziříčí B (15), Košetice-Speřice, Jaroměřice nad Rok-Okříšky (16). Neděle 29. 4.: Polná-Přibyslav (10.30), Ledeč nad Sáz.-Pelhřimov, Nová Ves-Bystřice n. Pern, Kouty-Chotěboř (16).

 

JIHOMORAVSKÝ

Sobota 28. 4.: Veselí n. Moravou-Bohunice, Vojkovice-Mutěnice, Ivančice-Mor. Slavia, Sparta Brno-Rousínov, Mor. Krumlov-Bučovice, Boskovice-Bystrc/Kníničky, Svratka Brno-Bosonohy (16). Neděle 29. 4.: Ráječko-Lanžhot (16).

 

OLOMOUCKÝ

Sobota 28. 4.: Lutín-Černovír (10), Všechovice-Zábřeh, Dubicko-1. HFK Olomouc, Kralice na Hané-Dolany, Želatovice-Hněvotín (16). Neděle 29. 4.: Velké Losiny-Rapotín, Medlov-Přerov (16).

 

ZLÍNSKÝ

Pátek 27. 4.: Baťov-Vel. Karlovice (18.30). Sobota 28. 4.: Kvasice-Luhačovice, Morkovice-Bystřice p. H., Chropyně-Juřinka, Rožnov p. R.-Holešov (16.30). Neděle 29. 4.: Štítná n. Vl.-Provodov, Hluk-Boršice (16.30).

 

MORAVSKOSLEZSKÝ

Sobota 28. 4.: Břidličná-Bílovec (13), Čeledná-Frenštát p. R., Pustá Polom-Orlová, Heřmanice-Brutnál, Šenov-Krnov, Dětmarovice-Háj ve Slezsku, Stará Bělá-Český Těšín (16.30). Neděle 29. 4.: Polanka-Vratimov (16.30).

 

1. A TŘÍDY

VYSOČINA

Skupina A – sobota 28. 4.: Bedřichov-Havlíčkův Brod B, Chotěboř B-Pacov (16). Neděle 29. 4.: Mírovka-Kamenice nad L., Leština-Žirovnice, Telč-Havlíčkova Borová, Světlá nad Sáz.-Kostelec, Třešť-Dobronín (16).

Skupina B – sobota 28. 4.: Jemnicko-Šebkovice (16). Neděle 29. 4.: Černíč-Herálec ZR (15.30), Třebíč B-Želetava, Mor. Budějovice-Náměšť nad O./Vícenice, Budišov/Nárameč-Dukovany, Morave-Žďár nad Sáz. B, Vrchovina-Nové Syrovice (16).

 

JIHOMORAVSKÝ

Skupina A - sobota 28. 4.: Start Brno-Přímětice, Slatina-Rajhradice, Kuřim-Žebětín (16). Neděle 29. 4.: Kunštát-Znojmo, Šlapanice-Líšeň B, Miroslav-Zastávka, Dobšice-Novosedly (16). 

Skupina B - sobota 28. 4.: Krumvíř-Velké Pavlovice, Rakvice-Dubňany, Dražovice-Rohatec (16). Neděle 29. 4.: Vyškov B-Blatnice pod Sv. Ant., Hroznová Lhota-Kyjov, Milotice-Ratíškovice, Velká nad Veličkou-Lednice (16). 

 

OLOMOUCKÝ

Skupina A - sobota 28. 4.: Litovel-Slavonín, Hlubočky-Konice, Mor. Beroun-Maletín, Náměšť na Hané-Paseka, Bělkovice/Lašťany-Chvalkovice, Řetězárna-Bohdíkov (16). Neděle 29. 4.: Haňovice-Bohuňovice (16). 

Skupina B - sobota 28. 4.: Bělotín-Protivanov, Plumlov-Beňov, Dub nad Moravou-Určice (16). Neděle 29. 4.: Opatovice-Němčice nad Hanou (10), Lipová-Čechovice, Mostkovice-Kojetín/Kovalovice, Brodek u Přerova-Kostelec na Hané (16). 

 

ZLÍNSKÝ

Skupina A – sobota 28. 4.: Kelč-Slušovice (16.30). Neděle 29. 4.: Val. Příkazy-Kateřenice (10), Nevšová-Vidče, Val. Klobouky-Vigantice, Nedašov-Brumov B, Podlesí-Vlachovice (16.30).   

Skupina B - sobota 28. 4.: Skaštice-Žalkovice, Napajedla-Jaroslavice (16.30). Neděle 29. 4.: V. Otrokoivce B-Ořechov (10.15), Fryšták-Koryčany, Nivnice-Osvětimany, Buchlovice-Bojkovice, Nedachlebice-Dolní Němčí (16.30). 

 

MORAVSKOSLEZSKÝ

Skupina A - sobota 28. 4.: Chlebičov-Krásné Loučky (16), Velké Heraltice-Darkovičky (16.30). Neděle 29. 4.: Mokré Lazce-Jakubčovice (10), Oldřišov-Ludgeřovice, Kravaře-Vítkov, Slavkov-Hlubina, Kobeřice-Bolatice (16.30).

Skupina B - sobota 28. 4.: Hrabová-B. Albrechtice, Vendryně-Stonava, Dolní Datyně-Dobratice, Sedliště-Staré Město, Jistebník-Dobrá (16.30). Neděle 29. 4.: Jablunkov-Libhošť, Bystřice-Brušperk (16.30).   

 

 

Témata:  sport, fotbal, víkend
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H








Klasická verze
Mobilní verze