Šok na účet River Plate. Do finále MS klubů jde šampion SAE | iSport.cz
18. prosince 2018 • 20:31

Šok na účet River Plate. Do finále MS klubů jde šampion SAE

Fotbalisté River Plate při penaltovém rozstřelu v semifinále MS klubů
Podívejte se na čtyři góly, kterými Jágr poslal Rytíře do extraligy Podívejte se na čtyři góly, kterými Jágr poslal Rytíře do extraligy
Euforie přímo z kabiny! Podívejte se, jak Kladno slavilo a Jágr zpíval Euforie přímo z kabiny! Podívejte se, jak Kladno slavilo a Jágr zpíval

Prvními finalisty mistrovství světa klubů se stali fotbalisté Al Ajnu. Šampioni Spojených arabských emirátů v semifinále domácího turnaje překvapivě porazili argentinský tým River Plate 5:4 na penalty, v normální hrací době i po prodloužení zápas skončil 2:2. Al Ajn si o trofej v sobotu zahraje s Realem Madrid, nebo Kašimou. Japonský tým vyzve favorizovaného vítěze posledních dvou ročníků klubového MS ve středu.

Al Ajn se dostal do vedení už ve třetí minutě, kdy si po rohu dal vlastní gól Javier Pinola. Mezi 11. a 16. minutou otočil skóre Rafael Santos Borré, ale Caio krátce po změně stran vyrovnal. V 69. minutě úřadující vítěze Poháru osvoboditelů nepřiblížil k vítězství Gonzalo Martínez, protože z pokutového kopu napálil jen břevno.

Ve třicetiminutovém prodloužení branka nepadla, takže musel finalistu určit penaltový rozstřel. Při něm měli střelci dlouho převahu nad brankáři. Až v páté sérii domácí gólman Chalid Ejsa vyrazil pokus Enza Péreze. Al Ajn tak z předkola turnaje došel až do finále.

Semifinále:

Al Ajn - River Plate 2:2 po prodl. (2:2, 1:2), pen. 5:4
Branky: 11. a 16. Borré - 3. vlastní Pinola, 51. Caio.

O 5. místo:

Espérance Tunis - Guadalajara 1:1 po prodl. (1:1, 1:1), pen. 6:5
Branky: 38. Belaili z pen. - 5. Sandoval. ČK: 79. Badri, 90.+6 Rabii (oba Espérance).

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program nadstavby Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Hokejová extraliga 2018/2019: Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY