4. září 2021 • 18:15

Koller v bráně, Škoda znovu s hvězdou. Pro syna exslávisty se vybraly miliony

Autor: vmn
Vstoupit do diskuse
12
TOP VIDEA
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová liga má reprezentační pauzu, i tak se ale spousta aktivních hráčů předvedla na hřišti. Milan Škoda, Marek Suchý, Tomáš Necid i třeba Josef Jindřišek. Ti všichni ve Strakonicích pomáhali malému Jakoubkovi, synovi bývalého záložníka Slavie Petra Jandy. Na druhé straně hřiště se sešel úspěšný sešívaný ročník 2007.Ve Strakonicích nešlo o výsledek, ale o dobrou věc. Slavia poslala šek rovnou na čtvrt milionu korun, další statisíce přibyly v aukcích dresů. Jen na stadionku ve Strakonicích se vybralo přes 500 tisíc, celkově se pro Jakoubka Jandu sešlo už přes čtyři miliony.

V exhibičním zápase nastoupil v červeném dresu slávistický tým ročníku 2007 s velkými jmény. Tomáš Necid je stále aktivní Zdeněk Zlámal chytal ještě před pár měsíci, dál hráli Martin Latka, Stanislav Vlček, Erich Brabec, Tijani Belaid, Zdeněk Šenkeřík... Snad ještě silnější byla sestava „Janda týmu“ v černém: v brance Jan Koller, a před ním s červenou hvězdou na prsou například boleslavské duo s červenobílou historii Marek Suchý – Milan Škoda. Nebo dva „klokani“ Martin Dostál s Josefem Jindřiškem, v útoku pak Martin Jirouš, který dodnes pálí na úrovní třetí ligy.

Pro Jakoubka už se vybralo přes 4 miliony korun
Pro Jakoubka už se vybralo přes 4 miliony korun

Zápas skončil 6:6, ale hlavním cílem bylo pobavit diváky a vybrat co nejvíc peněz, to se díky krásnému počasí i více než tisícové návštěvě povedlo. Vybraná částka pomůže malému bojovníkovi s osudem při náročné léčbě.

Přispět mohou i fanoušci, kteří ve Strakonicích nebyli. Mohou se zapojit do aukce dresů a získat třeba ten s podpisem Patrika Schicka, zároveň funguje účet, kam jde přispět jakoukoli částkou, jeho číslo je 2362424002/5500.

Vstoupit do diskuse
12

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.

Fotbal dnes * Evropská liga

Články odjinud


Články odjinud