31. března 2008 • 00:00

23. KOLO GAMBRINUS LIGY

TEPLICE 1 Poločas 0:1 OSTRAVA 1 b Slavík 6 b Vašek 6 o Vidlička 7 o Řezník 6 o Lukáš 6 o Neuwirth 6 o Rosa 5 o Bolf 7 o Merzič 6 o Čoupek 6 z Mareš 6 z Rajtoral 6 z Klein 6 z Marek 6 z Doležal 7 z Bystroň 6 z Verbíř 5 z Otepka 6 ú Smejkal 6 ú Magera 7 ú Jun 7 ú Svěrkoš 7 Trenér: Rada Trenér: Večeřa FAKTA ZÁPASU Branky: 53. Jun - 33. Bolf. Rozhodčí: Mikel (delegát Červený mu udělil známku 7, Sport 5) -Pelikán, Dobrovolný. ŽK: Doležal - Bystroň, Magera, Svěrkoš. Střely na branku: 3:4. Rohy: 5:6. 4011 diváků. Střídání: 85. Štohanzl za Verbíře - 66. Mičola za Rajtorala, 90. Lukeš za Otepku. MUŽ ZÁPASU TOMÁŠ JUN ve druhém poločase řádně zaměstnával obranu Baníku, po centru Smejkala vyrovnal na 1:1. Na noze měl poté i vítězný gól, ale z hranice vápna přestřelil.