14. dubna 2008 • 00:00

REPREZENTANTI POD LUPOU

BRANKÁŘI JAROMÍR BLAŽEK: Norimberk-Wolfsburg 1:0 - nedohráno v pátek kvůli podmáčenému terénu. Nastoupil v základní sestavě, v 11. min. chytil Marcelinhovi penaltu. Zápas se bude opakovat. PETR ČECH: Po zranění ve tváři téměř celý týden trénoval, Chelsea hraje s Wiganem až dnes. Bude chytat? DANIEL ZÍTKA: Anderlecht-Beerschot 2:0. Nechytal, doléčuje zranění stehenního svalu. OBRÁNCI ZDENĚK GRYGERA: Juventus-AC Milán 3:2. Hýřil aktivitou, dostal se i ke střelbě, ale nevyhnul se zejména v první půli zaváháním v obraně. Po diskutabilním faulu Maldiniho na něj byl nařízen trestný kop, po němž Salihamidžič vsítil vítězný gól. MAREK JANKULOVSKI: Juventus-AC Milán 3:2. Kvůli zranění nenastoupil. MARTIN JIRÁNEK: Dynamo Moskva-Spartak Moskva 4:3. Odehrál celý zápas na stoperské pozici. Jeho tým v derby prohrál i proto, že hrál celý druhý poločas bez vyloučeného Pavljučenka. RADOSLAV KOVÁČ: Dynamo Moskva-Spartak Moskva 4:3. Nehrál, je v rekonvalescenci po operaci ramena. ZDENĚK POSPĚCH: Odense-FC Kodaň 0:0. Na pravém okraji obrany odehrál celý zápas. JAN ŠIMŮNEK: Norimberk-Wolfsburg 1:0 - nedohráno v pátek kvůli podmáčenému terénu. Nastoupil v základní sestavě. Zápas se bude opakovat. DAVID ROZEHNAL: Lazio Řím-Siena 1:1. Po třech týdnech opět absolvoval celý zápas, v němž Lazio přišlo o výhru v 88. min. TOMÁŠ UJFALUŠI: Inter-Fiorentina 2:0. Odehrál celý zápas, v němž domácí o výhře rozhodli během úvodní půlhodiny druhé půle. TOMÁŠ ZÁPOTOČNÝ: Udine-AS Řím 1:3. Odehrál celý zápas. Tottiho a spol. udržel na uzdě v prvním poločase, po přestávce ale jeho tým třikrát inkasoval. ZÁLOŽNÍCI TOMÁŠ GALÁSEK: Norimberk-Wolfsburg 1:0 - nedohráno v pátek kvůli podmáčenému terénu. Nastoupil v základní sestavě. Zápas se bude opakovat. DAVID JAROLÍM: Hamburk-Duisburg 0:1. Nehrál. Ze čtyřzápasového disciplinárního trestu si už odpykal polovinu. Jeho tým ztratil domácí neporazitelnost. MAREK MATĚJOVSKÝ: Reading-Fulham 0:2. Hrál do 77. min. Zapadl do podprůměrné hry týmu, který je po prohře už bezprostředně ohrožen sestupem. JAROSLAV PLAŠIL: Espanyol-Pamplona 0:1. Odehrál celý zápas. Vítězství jeho klub posunulo na šest bodů od pásma sestupu. JAN POLÁK: Anderlecht-Beerschot 2:0. Odehrál celý zápas, několikrát nebezpečně vystřelil. LIBOR SIONKO: Odense-FC Kodaň 0:0. Odehrál celý zápas na pravém kraji záložní řady, dostal žlutou kartu. TOMÁŠ ROSICKÝ: Manchester United-Arsenal 2:1. Pořád je mimo hru a ostrovní tisk spekuluje, že ho čeká operace. ÚTOČNÍCI MILAN BAROŠ: Portsmouth-Newcastle 0:0. V nudném utkání se kvůli menším zdravotním potížím neobjevil. MARTIN FENIN: Hannover-Frankfurt 2:1. Odehrál celý zápas, ale pro domácí, kteří hráli od 61. min. v deseti bez vyloučného Pinta, neznamenal vůbec žádné nebezpečí. JAN KOLLER: Norimberk-Wolfsburg 1:0 - nedohráno v pátek kvůli podmáčenému terénu. Byl jen mezi náhradníky. Zápas se bude opakovat. STANISLAV VLČEK: Anderlecht-Beerschot 2:0. Gólem po hodině hry zlomil odpor soupeře. V 68. min. ho střídal Ahmed Hassan.

Témata:

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.