16. dubna 2008 • 00:00

VÍTĚZOVÉ A PORAŽENÝ

Čeští futsalisté Svěřenci trenéra Neumanna si zahrají na říjnovém světovém šampionátu v Brazílii. Po domácí remíze 1:1 uhráli ve včerejší dramatické odvetě v Rumunsku postupový výsledek 2:2. Na mistrovství světa se kvalifi kovali podruhé za sebou. Dominik Hašek, hokej V utkání 1. kola play off NHL proti Nashvillu sice hájil čisté konto až do 33. minuty a ještě na začátku třetí třetiny vedl jeho Detroit 3:2, jenže v 57. minutě domácí dvěma góly během pouhých devíti sekund otočili poprvé v utkání skóre ve svůj prospěch a vítězství už si vzít nenechali.

Témata:

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.