21. dubna 2008 • 00:00

Reprezentanti pod lupou

BRANKÁŘI JAROMÍR BLAŽEK: Norimberk-Wolfsburg 1:0. Nechytal, v minulém zápase se Stuttgartem si poranil břišní svaly a může být mimo hru až tři týdny. PETR ČECH: Everton-Chelsea 0:1. Ve čtvrteční předehrávce vychytal 14. ligovou nulu. DANIEL ZÍTKA: Standard Lutych-Anderlecht 2:0. Nebyl ani mezi náhradníky, stále doléčuje zraněný stehenní sval. OBRÁNCI ZDENĚK GRYGERA: Bergamo-Juventus 0:4. Byl jistý celý zápas, který svým hattrickem rozhodl Alessandro Del Piero. MAREK JANKULOVSKI: AC MilánReggina 5:1. Nehrál, stále je v rekonvalescenci se zraněným kolenem. MARTIN JIRÁNEK: Nalčik-Spartak Moskva 1:2. Při druhém triumfu v sezoně odehrál celý zápas. RADOSLAV KOVÁČ: Nalčik-Spartak Moskva 1:2. Po operaci ramena už trénuje, ale na zápas to ještě zdaleka není. ZDENĚK POSPĚCH: Randers-FC Kodaň 2:1. Odehrál celý zápas, jeho tým ale nevyhrál už potřetí v řadě. JAN ŠIMŮNEK: Norimberk-Wolfsburg 1:0. Působil jistě v celém utkání, podíl na inkasovaném gólu neměl. DAVID ROZEHNAL: Catania-Lazio Řím 1:0. Odehrál celý zápas, v němž jeho tým dohrával po dvou červených kartách v devíti! TOMÁŠ UJFALUŠI: Fiorentina-Palermo 1:0. Ve 32. minutě musel ze hřiště kvůli zraněnému tříslu. TOMÁŠ ZÁPOTOČNÝ: Sampdoria-Udine 3:0. Zápas nedohrál, když byl v 59. minutě za stavu 0:3 vyloučen po faulu na Cassana. ZÁLOŽNÍCI TOMÁŠ GALÁSEK: NorimberkWolfsburg 1:0. Hrál chytře, jednou poslal do gólovky Jana Kollera. MAREK MATĚJOVSKÝ: Arsenal-Reading 2:0. Hrál od 78. minuty, na prohře, která pořádně jeho tým namočila do sestupových vod, nic nezměnil. JAROSLAV PLAŠIL: Pamplona-La Coruňa 0:1. Odehrál celý zápas, jeho tým je po porážce pouhé tři body od první sestupové příčky. JAN POLÁK: Standard Lutych-Anderlecht 2:0. Dirigoval mužstvo v nervozním zápase, který jako host sledoval i Zinedine Zidane. LIBOR SIONKO: Randers-FC Kodaň 2:1. Nenastoupil kvůli trestu za žluté karty. TOMÁŠ ROSICKÝ: Arsenal-Reading 2:0. tenistka Nehrál, stále je s podkolenní šlachou na rekonvalescenci v Praze. fotbalista ÚTOČNÍCI MILAN BAROŠ: Manchester CityPortsmouth 3:1. Nastoupil v 75. min. a o chvíli později "zazdil" tutovku. Zcela osamocen v pokutovém území nastřelil gólmana domácích. JAN KOLLER: Norimberk-Wolfsburg 1:0. Vsítil jediný gól, dřel, i v závěru neváhal absolvovat padesátimetrové sprinty na pomoc defenzivě. STANISLAV VLČEK: Standard Lutych-Anderlecht 2:0. Neprosadil se, po hodině hry ho střídal Legear. NEHODNOCENI: David Jarolím (Hamburk) a Martin Fenin (Frankfurt) - bundesliga se kromě dohrávky Norimberk-Wolfsburg nehrála kvůli finále Německého poháru.