Odečte Károlyi Spartě body? | iSport.cz
23. května 2009 • 16:50

Odečte Károlyi Spartě body?

Autor: dl
Vstoupit do diskuse
1
Alexander Károlyi
TOP VIDEA
Páník: Za stavu 1:0 jsme je měli uzemnit. Možná by byly dvě tři penalty...
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zázračné dítě jménem Václav Kadlec naskočilo v duelu s Jabloncem ve vítězné sestavě Sparty – a Letenským proto teoreticky hrozí, že jim disciplinárka nějaké body umaže.Důvod? Kadlec měl ve stejném termínu hrát za reprezentační „19“, ale z akce probíhající v Estonsku se ze zdravotních důvodů omluvil.

Podobným příběh píše mladoboleslavský diamant jménem Jan Chramosta. Na reprezentační sraz nedorazil, hrál proti Bohemians Praha. Podobně si počínal i Lukáš Vydra z druholigové Jihlavy.

Na všechny tři hráče chce podat podnět disciplinární komisi šéf reprezentačního úseku svazu Jiří Nevrlý. Kauzy Chramosta a Vydra už na stole šéfa disciplinárky Alexandra Károlyiho leží, případ Kadlec se tam nejspíš záhy dostane.

A co s nimi svazový orgán provede? „V první řadě bych chtěl říct, že když pan Nevrlý pošle naší komisi nějaký podnět, rozhodně to ještě neznamená, že bychom automaticky museli udělovat nějaký trest,“ říká Alexander Károlyi.

„Všechna případy pochopitelně zevrubně posoudíme. Rozhodně to nebude poprvé, co se budeme zabývat kauzami tohoto typu. A musím říct, že dosud jsme nikdy nesáhli k tak drastickému opatření, jakým by byl odpočet bodů,“ konstatuje. „Všichni si jistě přejeme, aby se o výsledcích I. i II. ligy v jejich finiši rozhodovalo na zeleném trávníku, a ne u zeleného stolu.“

Vstoupit do diskuse
1
Články odjinud


Články odjinud