7. března 2010 • 17:22

Další smrt. Fotbalistovi se zastavilo srdce

Autor:
Nigerijský útočník Endurance Idahor zemřel přímo na hřišti.
TOP VIDEA
Legendární Hašek o Francouzovi: Vždycky se mi líbilo, jak chytá Legendární Hašek o Francouzovi: Vždycky se mi líbilo, jak chytá
SESTŘIH LA LIGY: Leganés - Real Madrid 1:3. Hosté poskočili na třetí místo i bez Ronalda SESTŘIH LA LIGY: Leganés - Real Madrid 1:3. Hosté poskočili na třetí místo i bez Ronalda
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Při utkání súdánské ligy zemřel pětadvacetiletý fotbalista. Nigerijský útočník Endurance Idahor z týmu El-Merriech podle prvních informací zemřel na zástavu srdce po srážce s protihráčem.K tragédii došlo jen několik minut po zahájení zápasu s Al-Amalem, který na stadionu na předměstí Chartúmu sledovalo 30.000 fanoušků.

"Byla to normální srážka. Prostě upadl a zemřel. Je to šok pro všechny fanoušky sportu v Súdánu," citovala agentura Reuters nejmenovaného funkcionáře.

Fotbalistovi nepomohla první pomoc od lékařů obou týmů, ani rychlý příjezd sanitky. Bývalý mládežnický nigerijský reprezentant patřil k největším hvězdám El-Merriechu.

Předloni klubu pomohl k titulu a třetímu triumfu v poháru za sebou. V roce 2006 se stal nejlepším střelcem súdánské ligy a loni vládl kanonýrům v Poháru východní a střední Afriky.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, fotbal, smrt, tragédie
 Klasická verze
Mobilní verze