Lupič s nožem přepadl a svázal manželku hvězdy | iSport.cz
6. srpna 2010 • 14:47

Lupič s nožem přepadl a svázal manželku hvězdy

Autor: luk
Vstoupit do diskuse
0
Chorvatský fotbalista Ivan Klasnič s manželkou Patricií, kterou ve čtvrtek v noci přepadl neznámý lupič.
TOP VIDEA
Liberec - Sparta: Hanouskovu ránu vyrazil Machovský jen před Vlacha, který v poklidu vyrovnal, 1:1
Jednání  v kauze údajných machinací s dotacemi pokračuje. Bez Pelty, kdo vypovídal?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Manželka chorvatského fotbalisty Ivana Klasniče zažila scénu jak z akčního filmu, určitě by si jí ale mileráda odpustila. V noci na čtvrtek do jejího hamburského domu vnikl neznámý útočník a obral ji o všechny cennosti. Pak ji svázal, což celou dobu sledovala její vyděšená dcera. Klasnič byl tou dobou s týmem Boltonu v Anglii, hned druhý den se okamžitě vrátil domů za otřesenou rodinou.Na budíku bylo 1:10 v noci, když Patricii Klasničovou ve čtvrtek probudil podezřelý šramot. Strašná chvíle! Přímo před její postelí stál muž oblečený v černém a se srbským přízvukem ji nutil, aby mu vydala všechny peníze, šperky a cennosti.

Tříletá dcera Fabiana Collien to všechno viděla, byla v obrovském šoku. Zloděj ohrožoval její matku nožem, paní domu tak darebákovi vydala všechno, co po ní chtěl. Útočník jí pevně svázal a zmizel, 34leté Patricii pomohla z provazů až dcera.

Klasnič se do Hamburku vypravil hned jak se o události dozvěděl, anglický klub ho bez problémů uvolnil. Pro dlouholetého hráče Werderu Brémy to je každopádně další drsná kapitola jeho těžkého života.

KlasničKlasničFoto sport

Před třemi roky čelil vážným zdravotním problémům, selhaly mu ledviny. Zdálo se, že na fotbalovou kariéru může zapomenout, lékaři mu to tak aspoň popisovali. Transplantovanou ledvinu od matky jeho tělo nepřijalo, úspěšnější byl až při druhém pokusu, kdy dostal potřebný orgán od otce.

Dokázal se vrátit do světa velkého fotbalu. Když v chorvatském dresu nastoupil k zápasům EURO 2008, stal se prvním fotbalistou s transplantovanou ledvinou na tak velké akci v historii. Jenže život mu připravil další těžké chvíle. Chvíle strachu o rodinu.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud