Nedvěd pokřtil v Bratislavě knihu Marka Hamšíka | iSport.cz
15. listopadu 2010 • 19:16

Nedvěd pokřtil v Bratislavě knihu Marka Hamšíka

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Pavel Nedvěd křtí knihu Marka Hamšíka
TOP VIDEA
Top góly: elegantní zakončení Hložka, Musův krásný lob
Baník - Plzeň: Tohle mohla být geniální rozlučka! Baroš v samotném závěru mohl rozhodnout utkání
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalý kapitán české fotbalové reprezentace Pavel Nedvěd dnes v Bratislavě pokřtil knihu o slovenském záložníkovi Marku Hamšíkovi. Publikaci s názvem "Nejmladší kapitán" pokřtil trávou z Neapole, kde třiadvacetiletý Hamšík hraje."Má všechno, aby udělal velkou kariéru. Je mnohem lepší, než jsem byl v jeho věku já," řekl Nedvěd. Majitel Zlatého míče z roku 2003 by proto jednou rád viděl Hamšíka v dresu Juventusu, kde se osmatřicetiletý někdejší záložník nedávno stal členem představenstva.

Hamšík si Nedvědovy účasti na křtu velmi cenil, protože bývalý hráč Sparty a Lazia Řím je pro něj velkým vzorem. "Pavel je neskutečný bojovník," prohlásil.Kniha, kterou napsal novinář a redaktor deníku Šport Ivor Lehoťan, zatím vyšla jen ve slovenštině.

Příští rok by se měla objevit i v italských knihkupectvích a to ve čtyřnásobném nákladu 20 tisíc kusů. "Myslím, že jsme nic nevynechali, napsal všechno a je tam i kapitola o mé přítelkyni," řekl Hamšík.

Kapitán slovenské reprezentace Hamšík byl loni vyhlášen nejlepším slovenským fotbalistou. V Neapoli hraje od roku 2007 a podle nové smlouvy by měl v klubu působit až do roku 2015. Zájem o něj kromě Juventusu už však projevila Chelsea a Manchester City.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud