5. ledna 2011 • 22:00

VIDEO: Nedostali mzdu. Tak klečeli a nehráli

Autor: spo
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Vrtkavá práce trenéra. V této sezoně skončila už skoro polovina ligových koučů
Bitvy rivalů: zasněžená Letná, historický direkt i finále poháru
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vymysleli geniální protest. Během mistrovského utkání přestali hrát a klekli si na kolena, zatímco jejich soupeř pokračoval ve hře. Kuriózní situace nastala ve třetí španělské lize. Fotbalisté Pontevedra tímto protestovali proti vedení klubu, které jim pět měsíců nevyplatilo mzdu.Fotbalisté Pontevedra protestovali tím, že klečeli a nehráli.
Video se připravuje ...

Slavia by se teď měla strachovat, aby její fotbalisté nevymysleli podobnou kulišárnu. Není tajemstvím, že klub tíží finanční problémy a stěží splácí mzdy. Do toho jí několik hráčů poslalo k arbitráži…

To, co předvedli fotbalisté Pontevedra, by ale mohlo na šéfy fungovat. Protože pět měsíců neviděli na svém účtu ani jednu výplatu, rozhodli se protestovat. A to tak, že v úvodu utkání s Lugem odmítli hrát.

Jen klečeli a dívali se, jak si jejich oponenti přihrávají mezi sebou. Ti férově nezahájili žádný útok. Počkali, než se hráči Pontevedra zvedli a začali hrát. Teprve poté finančně zdecimovaný tým porazili 3:2.

Fotbalisté Pontevedra protestovali tím, že klečeli a nehráli.
Fotbalisté Pontevedra protestovali tím, že klečeli a nehráli.

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Los EURO 2024

Články odjinud


Články odjinud