Kovář podruhé za sebou v KHL vychytal nulu, trefil se Řepík | iSport.cz
25. ledna 2019 • 21:00

Kovář podruhé za sebou v KHL vychytal nulu, trefil se Řepík

Jakub Kovář prožívá v Jekatěrinburgu skvělou sezonu
Sparta - Mountfield HK: Hokej je o gólech, máme ale problémy je dávat, přiznal Růžička Sparta - Mountfield HK: Hokej je o gólech, máme ale problémy je dávat, přiznal Růžička
Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu

Brankář Jakub Kovář neinkasoval v druhém utkání Kontinentální hokejové ligy za sebou a vychytal Jekatěrinburgu vítězství 3:0 v Nižněkamsku. Avtomobilist, jenž je nejlepším týmem Východu, si díky výhře zajistil výhodu domácího prostředí pro úvodní kolo play off.

Třicetiletý Kovář si připsal nulu už v úterním duelu proti Čeljabinsku (3:0). K osmému čistému kontu v sezoně dnes český reprezentant potřeboval 23 zákroků.

Třetí gól v dresu Viťazu Podolsk po přestupu v závěru roku ze Slovanu Bratislava vstřelil Michal Řepík a pomohl k obratu v utkání Čerepovcem. Severstal vedl v Podolsku ve 25. minutě 3:0, ale nakonec prohrál 3:5.

Řepík ve 42. minutě třináctým gólem v sezoně vyrovnal a o minutu později přihrál na čtvrtý gól Alexandru Sjomonovi. Když v 53. minutě i za asistence obránce Vojtěcha Mozíka vstřelil pátou branku domácích Gennadij Stoljarov, zamířil gólman Severstalu Dominik Furch rovnou do šatny a zápas dochytal Alexej Artamkin.