VIDEO: Bum! Hašek na chvíli ztratil vědomí | iSport.cz
6. listopadu 2010 • 05:00

VIDEO: Bum! Hašek na chvíli ztratil vědomí

Autor: mir
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Návraty reprezentantů: Pražská “S” cílí na velká jména
Sparta trénuje na ledě už i s Horákem. Bude na něj spoléhat. Koho chce do lajny?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dominik Hašek vyjíždí z branky zpacifikovat brejk soupeře, vystihne jeho kličku, jenže koleno dojíždějícího spoluhráče mu narazí do hlavy. Bum! Pohyby gólmana Spartaku ostře nabírají směr zpátečky. Otřesený Hašek se nehýbe. Neví o světě. Naštěstí jen pár vteřin.Diváci v moskevských Sokolnikách stihli jen zasyčet a zkřivit koutky úst. Čekání na Dominátorovo probrání trvalo jen chvíli. Přišla rychlá úleva… V ochozech i v kabině domácích. Krizí zmítaný Spartak přetlačil Novokuzněck 2:1.

Jágr se tlačí před Haška v bráně SpartakuJágr se tlačí před Haška v bráně SpartakuFoto Barbora Reichová (Sport)

„Odehrál jsem puk hokejkou a vůbec jsem neviděl, kdo do mě najel. Zatmělo se mi před očima, na tři čtyři sekundy jsem ztratil vědomí, ale potom už bylo všechno zase v pořádku,“ popisoval Dominátor inkriminovanou situaci pro server gazeta.ru.

Smolná nehoda rozřízla nudu poslední třetiny, po nezbytném prozkoumání brankářova stavu se pokračovalo dál, Hašek v pohodě dochytal zápas. Ten stál podle pozorovatelů za starou bačkoru, ovšem tři body se po něm udělovaly. Spartak i tak dál „trůní“ mimo pozice 16členného play off.

Hodně zblízka viděl celou situaci Václav Nedorost, útočník Metallurgu. To on podnikl výpad ke kleci Spartaku, kličkou doprava zamezil přímému střetu s Haškem, jehož povyjetí zabránilo gólu. Do něj však následně najel obránce Rjazanov.

Týmový doktor nelenil, mířil ihned na led. Tušil problém. Mrákoty však Haška brzy opustily. „To se v hokeji stává. Vlastně se nic nepřihodilo, už se cítím dobře,“ ujišťoval okolí 45letý veterán.

Dominika Haška překonal jen v nájezdech IrglDominika Haška překonal jen v nájezdech IrglFoto Barbora Reichová (Sport)

Ačkoli ve druhé třetině inkasoval laciný gól z ostrého úhlu, sám se sebou mohl být spokojený. Podobně je na tom ale i jeho parťák Alexej Jachin, jenž Haška slušně zastoupil v předchozích dvou utkáních.

„Jachin chytal dobře, já mezitím dobře potrénoval a dobře se připravil na Novokuzněck. Po takové výhře se cítím moc dobře,“ usmál se nakonec. Tak aby mu to vydrželo…

Chcete mít sportovní informace jako první? Objednejte si SMS a MMS zpravodajství iSport.cz »Témata:  sport, hokej, Spartak, moskva, hašek
Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud