Pan Jágr už nežije v době kamenné, jásají ve Philadelphii | iSport.cz
11. dubna 2012 • 13:45

Pan Jágr už nežije v době kamenné, jásají ve Philadelphii

Autor: mto
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
SESTŘIH: Midtjylland - Slavia 4:1. Postup do LM v prachu, rozhodla opakovaná penalta
INSIDER: Sparta měla koupit Jemelku, Horváth by byl jako Panenka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fenomén k fenoménu. Hokejová legenda Jaromír Jágr se rozhodl jít s dobou a založil si účty na sociálních sítích Facebook a Twitter. Jaké jsou reakce na rozhodnutí nejproduktivnějšího Evropana v NHL? Jasně to řekl například parťák Scott Hartnell. "Pan Jágr je konečně na Twitteru, už nežije v době kamenné."Reakce na Jágrovu přítomnost v internetových vodách, ve kterých dávno už nežije jen generace teenagerů, na sebe nenechaly dlouho čekat. "Jak zareaguje na založení Jágrova účtu Karel Gott?" píše například uživatel Tomáš Houska (@TomasHouska).

Většina komentářů se samozřejmě točí kolem série Philadelphie s Pittsburghem, která startuje dnes v noci. Pittsburský novinář Ken Laird (@Ken_Laird) v narážce na možné vyřazení Flyers napsal: "Jágr před sezonou řekl, že miluje Pittsburgh a že by v něm rád ukončil svou kariéru. Představte si, že se mu to možná povede."

Jágr v komunikací s médii vždy vynikal, ve Philadelphii letos dokonce obdržel cenu Yanicka Dupreho pro hráče, jenž nejprofesionálněji vystupoval před novináři. Teď je ale díky svému internetovému zvěčnění daleko blíže ke svým fanouškům.

Projděte si nejzajímavější "tweety" o Jágrovi:

Scott Hartnell @Hartsy19
Scott Hartnell @Hartsy19


Radost mají i spoluhráči. "Nezapomeňte sledovat Jaromíra Jágra, který si založil účet na Twitteru," napsal například nejproduktivnější hráč Flyers v letošní sezoně Claude Giroux.

Účet Jaromíra Jágra na Twitteru můžete sledovat pod touto přezdívkou "@68Jagr". Sám hokejista zde funguje od úterý a jeho účet má už 26 tisíc následovníků.

Na této stránce pak můžete přímo sledovat Jágrův facebookový profil. https://www.facebook.com/68Jagr

Vstoupit do diskuse
1
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud