13. července 2012 • 09:42

Šéf Buffala: Hašek se teď do naší koncepce nehodí. Bohužel

Autor:
Reklama
Hašek v Buffalu odchytal devět sezon.
TOP VIDEA
Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale? Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale?
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chtěl zpátky tam, kde se mu dařilo nejvíce, do Buffala. V týmu Sabres si Dominik Hašek udělal jméno a démonizoval soupeře. Teď v sedmačtyřiceti letech chtěl znovu zkusit práci hlídače buffalského brankoviště. Jeho touhy ale nebyly vyslyšeny. 

Generální manažer Buffala Darcy Regier.Generální manažer Buffala Darcy Regier.
"Jednou věcí jsem si jistý, Dominátor si věří a je přesvědčený, že stále na NHL má," řekl generální manažer Buffala Darcy Regier a potvrdil, že pardubický rodák ho kontaktoval.

"Doma nejspíše také nakoplo, když viděl ve finále Stanley Cupu čtyřicetiletého Martina Brodeura," připomíná letošní bitvy o zámořskou hokejovou trofej Regier.

"Bohužel, do naší koncepce se teď nehodí." Sabres mají jasnou jedničku v americkém reprezentantovi Ryanu Millerovi a záda mu kryje švédský talent Jhonas Enroth.

Ale i přes Haškův věk a skutečnost, že v poslední sezoně v žádném týmu nechytal, se najde plno lidí, jenž českému brankáři fandí.

"U Haška musíte počítat se vším. Sice v loňské sezoně nehrál, ale tenhle chlapík nasbíral 7 čistých kont v KHL když mu bylo 45 let," upozorňuje Johan Hedberg, brankářská dvojka New Jersey Devils.

V NHL hrál Hašek naposledy v sezoně 2007/2008 v dresu Detroitu a odchytal 41 utkání s bilancí 27 výher a 13 proher.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze