13. července 2012 • 09:42

Šéf Buffala: Hašek se teď do naší koncepce nehodí. Bohužel

Autor:
Reklama
Hašek v Buffalu odchytal devět sezon.
TOP VIDEA
Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem
Jágr po prvním tréninku: Jsem rád, že jsem přežil. Chci stihout první zápas Jágr po prvním tréninku: Jsem rád, že jsem přežil. Chci stihout první zápas
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chtěl zpátky tam, kde se mu dařilo nejvíce, do Buffala. V týmu Sabres si Dominik Hašek udělal jméno a démonizoval soupeře. Teď v sedmačtyřiceti letech chtěl znovu zkusit práci hlídače buffalského brankoviště. Jeho touhy ale nebyly vyslyšeny. 

Generální manažer Buffala Darcy Regier.Generální manažer Buffala Darcy Regier.
"Jednou věcí jsem si jistý, Dominátor si věří a je přesvědčený, že stále na NHL má," řekl generální manažer Buffala Darcy Regier a potvrdil, že pardubický rodák ho kontaktoval.

"Doma nejspíše také nakoplo, když viděl ve finále Stanley Cupu čtyřicetiletého Martina Brodeura," připomíná letošní bitvy o zámořskou hokejovou trofej Regier.

"Bohužel, do naší koncepce se teď nehodí." Sabres mají jasnou jedničku v americkém reprezentantovi Ryanu Millerovi a záda mu kryje švédský talent Jhonas Enroth.

Ale i přes Haškův věk a skutečnost, že v poslední sezoně v žádném týmu nechytal, se najde plno lidí, jenž českému brankáři fandí.

"U Haška musíte počítat se vším. Sice v loňské sezoně nehrál, ale tenhle chlapík nasbíral 7 čistých kont v KHL když mu bylo 45 let," upozorňuje Johan Hedberg, brankářská dvojka New Jersey Devils.

V NHL hrál Hašek naposledy v sezoně 2007/2008 v dresu Detroitu a odchytal 41 utkání s bilancí 27 výher a 13 proher.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze