Další důkaz Jágrova konce v Calgary? S klubem neodjel na trip | iSport.cz
10. ledna 2018 • 11:11

Další důkaz Jágrova konce v Calgary? S klubem neodjel na trip

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
RUDEJ FANDA: Výhra Sparty? Napětí si nechte, rozhodl haluzák. Poznar nejlíp stíní
LIGA NARUBY: Magnet Ondrášek, velkorysý Kolář a štafle zpátky ve hře
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejisté Calgary v úterý v Minnesotě slavili vítězství 3:2 v prodloužení, kdo ale hledal na ledě hráče s číslem 68 na dresu, rozhlížel se marně. Jaromír Jágr s klubem na čtyřzápasovém výjezdu není a čím dál víc se tak potvrzují spekulace, že veterán a nejstarší hráč ligy u Flames dohrál.Nabitý rozpis mají před pětidenní pauzou hokejisté Flames. Včera hráli na ledě Minnesoty, ve čtvrtek a pátek to bude slunný dvojboj s Tampou Bay a Floridou a v neděli pak pokračování na ledě Caroliny. Jágr u toho ale nebude, s týmem na trip totiž vůbec neodletěl.

Oficiálně se zdravotní stav českého hokejisty mění ze dne na den, ale každý člověk pohybující se v uvnitř klubu se na toto téma odmítá bavit. V kalendářním roce 2018 ještě Jágr k zápasu nenastoupil a ze 42 utkání Calgary v sezoně jich hned 22 minul. Skóroval jen v jednom z nich.

Překonání rekordu Gordieho Howea v počtu odehraných utkání je tedy v nedohlednu. Základní část má 82 zápasů a Jágr by z příštích 40 bitev musel naskočit do 38. A to se (minimálně v této sezoně) jeví jako nemožné...

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud