Eliáš je v NHL třetí hvězdou týdne | iSport.cz
22. prosince 2008 • 19:30

Eliáš je v NHL třetí hvězdou týdne

Autor: ČTK
Patrik Eliáš
TOP VIDEA
Redaktor Sportu Martin Hašek o syndikátu iSport-Váňa: Utvořili jsme super tým Redaktor Sportu Martin Hašek o syndikátu iSport-Váňa: Utvořili jsme super tým
Plzeň - Pardubice: Gulaš zlomil extraligový rekord, skóroval v desátém utkání po sobě, 2:0 Plzeň - Pardubice: Gulaš zlomil extraligový rekord, skóroval v desátém utkání po sobě, 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český hokejista Patrik Eliáš byl vyhlášen třetí hvězdou uplynulého týdne v NHL. Útočníka New Jersey v anketě předčili pouze Loui Eriksson z Dallasu a center Jeff Carter z Philadelphie.Eliáš nasbíral v minulém týdnu nejvíce bodů ze všech hráčů v NHL. Ve čtyřech zápasech vstřelil tři góly a zaznamenal pět asistencí, čímž prodloužil svou sérii zápasů se ziskem alespoň jednoho bodu na deset utkání.

Jeho výkony pomohly Devils vyhrát tři zápasy, jednou New Jersey prohrálo po samostatných nájezdech. Eriksson si ocenění pro první hvězdu vysloužil díky střelecky vydařenému týdnu. Ve třech zápasech v dresu Dallasu dal šest gólů, z toho tři v duelu s Columbusem, kdy k výhře 6:5 po nájezdech přispěl prvním hattrickem v kariéře.

Carter ve čtyřech zápasech nasbíral sedm bodů za čtyři góly a tři asistence. Díky tomu se center Philadelphie posunul na šesté místo v kanadském bodování NHL.

Témata:  sport, hokej, eliáš, nhl, new, yersey
 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud