Oslavy hokejistů: Jágr s Innou pařili do svítání | iSport.cz
26. května 2010 • 01:50

Oslavy hokejistů: Jágr s Innou pařili do svítání

Autor: Blesk Petr Žaloudek
TOP VIDEA
SESTŘIH LM: Tottenham - Lipsko 0:1. Schick zahodil šance, rozhodl Werner SESTŘIH LM: Tottenham - Lipsko 0:1. Schick zahodil šance, rozhodl Werner
TOP MOMENTY extraligy: Sedláček jako Dominátor, blamáž Komety a “O kapku lepší hokej” TOP MOMENTY extraligy: Sedláček jako Dominátor, blamáž Komety a “O kapku lepší hokej”
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mistři! Mistři! Mistři! Vítězný křik se nesl centrem Prahy až do časných úterních hodin. To zlatá hokejová parta pokračovala v oslavách titulu.Šampioni rozjeli noční pitku v restauraci na Václavském náměstí a za zpěvu ji ukončili kolem půl páté ráno nedaleko Staroměstského náměstí. Zaslouženou kalbu vydrželo jen torzo hráčů, ale největší hvězda nechyběla – Jaromír Jágr (38) to s přítelkyní Innou Puhajkovou (23) táhli až do konce.Blesk.cz

„Tenhle úspěch budeme slavit ještě dlouho. A pořádně si to užijeme,“ prohlásil v pondělí po příletu z Kolína nad Rýnem do Prahy kapitán Tomáš Rolinek. Jeho slova se potvrdila.

Aby ne! Po grandiózním přivítání s desetitisíci fanoušky na Staroměstském náměstí se však již on a několik dalších hráčů noční jízdy kvůli rodinným povinnostem nezúčastnili.

Jaromír Jágr byl ústřední postavou oslav v Praze
Jaromír Jágr byl ústřední postavou oslav v Praze

Do akce šla po krátkém odpočinku na hotelu silná dvanáctičlenná sestava: Jágr, Vampola, Marek, Blaťák, Novotný, Kašpar, Růžička, Pavelec, Voráček, Klepiš, Němec a Kvapil.

Hráči se posilnili pečenou kachýnkou, tlačenkou a dalšími českými dobrotami. Pilo se snad všechno, od absintu až po zelenou. Jágr se na Václavském náměstí ochotně fotil s kolemjdoucími fanoušky.Za chvíli už vítal tenistu Radka Štěpánka, který přišel hokejistům pogratulovat. S pohárem pro mistry světa během večera zmizel masér Petr Bílek. Ještě před půlnocí se hokejoví hrdinové postupně přesunuli do dalšího baru, kde už byla i Jágrova přítelkyně Inna Puhajková.

Ta na rozdíl od Jardy neabstinovala a pěkně to roztočila. Kolem půl páté to zlatí hoši zapíchli.

„My jsme mistři, no a cooo…!“ Tenhle krásný popěvek pak zněl při jejich cestě na hotel již svítající Prahou.

VIDEO: Přivítání hokejistů po příletu do Prahy

Mistři dorazili do Prahy


Čeští hokejisté slavili s fanoušky na Staroměstském náměstí.


Fanoušci přivítaly zlaté hokejisty na pražském Staroměstském náměstí


Fanoušci přivítaly zlaté hokejisty na pražském Staroměstském náměstí


Záběry na slavící fanoušky


Témata:  sport, hokej, ms, Česko, oslava, jágr
 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Euro Hockey TourŠvédské hokejové hry 2020 - program a nominace

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

Aktuální zápasy
Články odjinud