CHAT: Jágr je hokejový bůh, odpovídal Frolík | iSport.cz
12. května 2011 • 15:50

CHAT: Jágr je hokejový bůh, odpovídal Frolík

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Olomouc - Sparta: Úvodní čestné buly obstaral Karlos „Terminátor“ Vémola Olomouc - Sparta: Úvodní čestné buly obstaral Karlos „Terminátor“ Vémola
Neuvirth hlásí návrat na Spartu: Nechci byt škodná mezi brankáři Neuvirth hlásí návrat na Spartu: Nechci byt škodná mezi brankáři
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští hokejisté mají za sebou úžasnou čtvrtfinálovou bitvu s Američany, ve které zazářil hattrickem především Jaromír Jágr. "Tím, co stále dokazuje, je opravdu hokejovým bohem," vysekl veteránovi poklonu Michael Frolík v rozhovoru se čtenáři iSport.cz. Projděte si všechny odpovědi hráče, kterému se přezdívá "Baby Jágr":

Proti Američanům ve druhé pětce zastoupil zraněného Martina Havláta. A dařilo se mu, stejně jako celému českému týmu. Zápas měl ovšem jednu nejzářivější hvězdu: Jaromíra Jágra.

„To je neskutečný. Takový hráč už nikdy nebude,“ smekal před devětatřicetiletým veteránem Frolík, kterému se přezdívá "Baby Jágr".

Útočník Chicaga zatím patří mezi příjemné překvapení v českém týmu. Svou dravostí o sobě dává vědět v každém zápase, při středeční výhře s USA si připsal jednu asistanci.

Zajímá vás, jak prožívá zatím spanilou jízdu české reprezentace? Jak se hráči připravují na páteční semifinále? Michael Frolík bude čtenářům iSport.cz odpovídat dnes od 14:30. Své otázky můžete posílat už teď!

Jágr se představil ve skvělé formě
Jágr se představil ve skvělé formě


 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Euro Hockey TourChannel One Cup 2019 - program a nominace

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

Aktuální zápasy
Články odjinud