Čarodejnice i odhalená krása. Kdo fandil na MS | iSport.cz
17. května 2011 • 18:15

Čarodejnice i odhalená krása. Kdo fandil na MS

Autor: qp
TOP VIDEA
RUDEJ FANDA a divoká oslava třetího místa: Panáka za Sáčka, panáka za Kangu! RUDEJ FANDA a divoká oslava třetího místa: Panáka za Sáčka, panáka za Kangu!
Flek přišel o Moskvu, nahradí ho Lenc. Přenese si Gulaš pohodu z ligy i do nároďáku? Flek přišel o Moskvu, nahradí ho Lenc. Přenese si Gulaš pohodu z ligy i do nároďáku?
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE - Že hokej láká ženy víc než fotbal, je známá věc. Je rychlejší, hraje se na menší ploše, víc se toho stane... Minimálně jednou za rok při světovém šampionátu fanynky přepnou na hokej a fandí svým národním týmům, co to dá. Výjimkou nebylo ani letošní mistrovství na Slovensku, kam se sjely krásky z celého světa. Mrkněte!S oblibou se říká, že nejhezčí holky žijí v Česku a na Slovensku. Nepochybně! Ale na mistrovství se za své "reprezentantky" nemuseli stydět ani zlatí Finové nebo třeba neoblíbení Rusové.

Krása z hlediště přímo čišela. Televizní režie dokonce měla mockrát problém, jakou půvabnou dívku o pauze zabrat. A když došly nápady, při každém zápase byly přece po ruce roztomilé roztleskávačky.

Našli se i další výrazní fanoušci. Na mistrovství nechyběl Fantomas, dlouholetý patron českých hokejistů na každé velké akci. Objevili se i další svérázní příznivci. Jako například ti, co se na tribunu posadili v maskách čarodějnic...

V ochozech nechyběly ani slavné partnerky českých hokejistů. Lucka Vondráčková, která nejprve utěšila Tomáše Plekance po prohře v semifinále se Švédy a pak ukázala snubní prsten. Nebo Inna Puhajková, která pravidelně fandila v dresu svého přítele Jaromíra Jágra...

Jak začal hokejový šampionát, ženy po celém světě se přepnuly na horlivé fanynky. A někteří muži dokonce tvrdí, že je nic jiného čtrnáct dní nezajímalo.
Jak začal hokejový šampionát, ženy po celém světě se přepnuly na horlivé fanynky. A někteří muži dokonce tvrdí, že je nic jiného čtrnáct dní nezajímalo.

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Channel One Cup 2019 - program a nominace

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

MS v hokeji do 20 let 2020: Program * Vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud