Dárek Sport Magazínu: Megaplakát českých hrdinů | iSport.cz
19. května 2011 • 18:01

Dárek Sport Magazínu: Megaplakát českých hrdinů

Autor: Sport
TOP VIDEA
Mountfield HK - Třinec: Za tenhle nafilmovaný pád dostal Smoleňák pokutu Mountfield HK - Třinec: Za tenhle nafilmovaný pád dostal Smoleňák pokutu
Hradní stráž je na místě! Podívejte se do O2 areny před Prague PlayOffs Hradní stráž je na místě! Podívejte se do O2 areny před Prague PlayOffs
VŠECHNA VIDEA ZDE

PÁTEČNÍ SPORT MAGAZÍN - Vzpomínáte rádi na jízdu českých hokejových reprezentantů na nedávno skončeném mistrovství světa? Oživte si dramatické okamžiky i radost z gólů se Sport Magazínem, který je celý věnován turnaji, jenž Čechům přinesl bronz. V rámci pátečního speciálu vyjde i první část megaplakátu, na němž je vedle fotky české reprezentace rovněž obrázek Jaromíra Jágra s Ondřejem Pavelcem.Na šířku je velký přes metr, nikde jinde takový nezískáte. Sport Magazín v pátek vyjde i s mimořádným dárkem pro věrné fanoušky – s obrovským plakátem české hokejové reprezentace. Respektive s jeho první částí, tu druhou můžete pořídit společně se sobotním vydáním deníku Sport.

Ze dvou částí si buď můžete složit obrázek úspěšné hokejové party, nebo si ponechat každý kus zvlášť, protože na druhé straně jsou vytisknuty velké podobizny dvou hlavních hrdinů českého tažení: Jaromíra Jágra a Ondřeje Pavelce.

Titulka pátečního Sport MagazínuTitulka pátečního Sport MagazínuFoto Koláž iSport.cz


Získejte megaplakát českých hrdinů

Páteční Sport Magazín ovšem nepřináší jen unikátní plakát. Otevírá jej rozhovor s kapitánem Tomášem Rolinkem, jenž vypráví mimo jiné o tom, jaké to je šéfovat Jágrovi.

Číslo je plné podrobných statistik a kompletního souhrnu zápasů na šampionátu. Jako bonus se můžete podívat, co uniklo z facebooku reprezentačnímu kouči Aloisi Hadamczikovi.

Plakát Ondřeje Pavelce najdete v pátečním Sport MagazínuPlakát Ondřeje Pavelce najdete v pátečním Sport MagazínuFoto Sport Magazín


Páteční Sport Magazín:

- Megaplakát českého týmu a Jaromíra Jágra s Ondřejem Pavelcem.

- Rozhovor Tomáš Rolinek.

- Uniklo z facebooku Aloise Hadamczika.

- Kompletní statistický servis z šampionátu, souhrn všech zápasů.

- Kult Jágr. V jaké podobě jste ještě slavné číslo 68 neviděli.


Plakát Jaromíra Jágra najdete v sobotním Sportu
Plakát Jaromíra Jágra najdete v sobotním Sportu 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

MS v hokeji do 20 let 2020: Program * Vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud