Komentátorský úlet na MS: Ty krávo, ten ho sestřelil! Debil

VIDEO | "Ty krávo, ten ho sestřelil!" Teď už legendární video poločasové debaty Jaromíra Bosáka a Vladimíra Táborského má důstojné pokračování! Ďábelské hlášky tentokrát zazněly na webu České televize v podání komentátorského dua Jiří Hölzel - David Pospíšil při zápase Švédsko - Norsko na mistrovství světa v hokeji.
Česká televize přenášela souboj domácích hokejistů s Norskem částečně na svém webu, protože se kryl s duelem Finů proti Bělorusku. Na internetu měl běžet bez komentáře, jenže Hölzel s Pospíšilem měli stále zapnuté mikrofony, a tak se diváci nestačili divit.
"Tohle vypadá jako hokej, Pospec," lebedí si Hölzel nad ostřejšími střety Švédů. "Ty krávo, ten ho sestřelil," komentuje v zápětí jeden ze zákroků.
"Ten ho přejel, vole, jak válec srnku na silnici," přisazuje si parťák Pospíšil. "To je čtyřicítka, debil," dodává pak na adresu jednoho ze Švédů, který srazil Nora na vlastního brankáře.
Že jejich emotivní rozhovor slyší i diváci na webu České televize, to v tu chvíli ovšem netušil...
Poslechněte si hlášky dua Pospíšil - Hölzel: