11. května 2023 • 14:09

Rozhodčí na MS v hokeji 2023: Zápasy v Rize a Tampere budou řídit i tři Češi

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Já a Ribéry? Táta skoro brečel, přiznal Kušej. A mercedes je pravda…
Všech 98 ligových gólů Slavie ve stříbrné sezoně 2022/23
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tři čeští rozhodčí se představí na hokejovém mistrovství světa, které v pátek začne v Tampere a Rize. Mezi 32 arbitrů, které vybrala Mezinárodní hokejová federace, se dostali hlavní Jan Hribik a čároví Daniel Hynek a Jiří Ondráček.Hribika čeká již čtvrtý seniorský světový šampionát, rozhodoval zápasy v letech 2017 až 2019. Ondráček se představil na turnajích v letech 2019 a 2021, kdy utkání MS pískal i Hynek. Mezi tzv. "Officiating Coaches" pak nalezneme jméno jednoho z nejúspěšnějších českých rozhodčích v historii Vladimíra Šindlera.

Hlavní rozhodčí Tobias Björk, Christoffer Holm (oba Švédsko), Lassi Heikkinen, Mikko Kaukokari (oba Finsko), Adam Bloski, Mike Langin (oba Kanada), Sean Fernandez, Sean MacFarlane (oba USA), Stefan Hürlimann, Miroslav Štolc (oba Švýcarsko), Sirko Hunnius, André Schrader (oba Německo), Jan Hribik (Česko), Andris Ansons (Lotyšsko), Mads Fransen (Dánsko), Liam Sewell (Velká Británie
Čároví rozhodčí Daniel Hynek, Jiří Ondráček (oba Česko), Brett Mackey, Tarrington Wyonzek (oba Kanada), Onni Hautamäki, Tommi Niittylä (oba Finsko), Nick Briganti, Jake Davis (oba USA), David Nothegger (Rakousko), Andreas Kroyer (Dánsko), Nicolas Constantineau (Francie), Andreas Hofer (Německo), Davis Zunde (Lotyšsko), Šimon Synek (Slovensko), Emil Yletyinen (Švédsko), Eric Cattaneo (Švýcarsko)

Vstoupit do diskuse
0

MS hokej 2023 ONLINE - Mistrovství světa v ledním hokeji

Čtvrtfinále Česko - USA Výsledky Tabulky skupin Pavouk play off Soupiska Stadiony Rozhodčí Hokej dnes v TV Sestřihy MS v hokeji 2024

Mistrovství světa v ledním hokeji 2023 se konalo od 12. do 28. května ve Finsku a Lotyšsku. Zápasy elitní skupiny MS hostí Riga a Tampere, kde se odehrála i většina zápasů vyřazovací části turnaje. Česká hokejová reprezentace se ve skupině B postupně utkala se Slovenskem, Kazachstánem, domácím Lotyšskem, Slovinskem, Norskem, Švýcarskem a Kanadou a zajistila si postup do čtvrtfinále, ve kterém podlehla výběru USA 0:3.

Hokej dnes * Reprezentační hokejové dresy * Hokejové brusle na Heureka.cz

Play off
Články odjinud


Články odjinud