Jandač stále hledá asistenta, zatím koučuje sám | iSport.cz
19. listopadu 2010 • 23:16

Jandač stále hledá asistenta, zatím koučuje sám

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Josef Jandač
TOP VIDEA
Top góly: elegantní zakončení Hložka, Musův krásný lob
Baník - Plzeň: Tohle mohla být geniální rozlučka! Baroš v samotném závěru mohl rozhodnout utkání
VŠECHNA VIDEA ZDE

Další zápas bez asistenta musel dnes odkoučovat trenér pardubických hokejistů Josef Jandač. S vedením klubu stále hledá nástupce Jana Votruby, kterého mistrovský celek začátkem týdne uvolnil do Petrohradu za jiným českým trenérem Václavem Sýkorou."Jsem dobrý kouč, tak to musím zvládnout," řekl s úsměvem Jandač na tiskové konferenci po utkání na ledě Slavie, které Východočeši prohráli v nájezdech. "Samozřejmě je lepší pro konzultaci různých situací a pro komunikaci s hráči, pro postřehy ve hře, které kolikrát uniknou, když tam někdo další je. Nedá se nic dělat, tak to teď prostě je," dodal Jandač.


Příchod nového asistenta se však prý blíží. "Jsme v jednání s některými případnými kandidáty, ale není to samozřejmě hned. Nechci teď jmenovat, protože se nechceme unáhlit, ale něco rozjednané je. V neděli jasno asi ještě nebude, ale do úterý by to mohlo dopadnout," uvedl Jandač.

S vedením klubu výběr pečlivě zvažuje. "Samozřejmě chci mít kolegu, kterému věřím, kterého znám nebo někoho, o kom budu přesvědčený, že mi pomůže a bude to fungovat," řekl Jandač.

Vstoupit do diskuse
0
52. kolo
Články odjinud


Články odjinud