13. prosince 2015 • 18:58

Hrubec po další prohře Třince: V přestávce dostaneme zabrat

0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Chtěli před reprezentační přestávkou potvrdit vydřenou výhru nad Chomutovem, odskočit od soupeřů, kteří je pronásledují. Místo toho třinečtí Oceláři prohráli v Karlových Varech a hned věděli, že reprezentační přestávka rozhodně nebude příjemná dovolená. „Fyzicky dostaneme zabrat,“ řekl po zápase sklesle gólman Šimon Hrubec.

Hosté:

Domácí: Závorka (Habal) – Bičánek (C), Dvořák, Sičák, Redlihs, Gulaši, Benák, Tomeček – Rachůnek, Marosz, Huna – Rohan, Kůs, Bartek – Vachovec, Skuhravý, Koblasa – Gorčík, Osmík, Harkabus

Hosté: Hrubec (Hamerlík) – Linhart, Nosek, Galvas, Roth, Doudera, Hrabal, Slovák – Dravecký, Kopecký, Irgl – Adamský, Plíhal, Rákos – Žejdl, Polanský, Jašek – Matuš, Káňa, Luka

Roman Svoboda, Oldřich Hejduk – Tomáš Brejcha, Libor Suchánek

KV Arena, Karlovy Vary

2714 diváků

V Karlových Varech vás srazil hodně smolný vlastní gól, který de facto celý zápas rozhodl. Jak byste ho popsal?
On to tam myslím Bartek rozvážel a nahazoval puk jenom tak nazdařbůh na bránu. Lukáš (Žejdl) se snažil zabrzdit, v tom ho to bouchlo do brusle a nějak ho to přeskočilo. Nevím jestli mezi nohama, nebo přes beton. Skončilo to ale za mnou no.

Zdálo se mi, že to byl to takový zápas, který ukázal, že se oba týmy trápí, puky odskakovaly, přihrávky byly nepřesné. Viděl jste to taky tak?
To je váš názor. Já bych se v tom nechtěl nějak rýpat, prostě oni dali o jeden šťastný gol více, když nepočítám ten do prázdný, kdy se hraje vabank. Víc k tomu není moc co říct.

SESTŘIH: 28. kolo extraligy, HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec 2:0

Přijde teď reprezentační přestávka vhod? Budete mít čas trošku vyčistit hlavy, potrénovat…
No určitě potrénovat. Myslím si, že to nebude procházka růžovým sadem. Dostaneme fyzicky opravdu zabrat.

Je problém v kondici, v pohybu?
To si nemyslím, ale když budeme celý týden makat a opravdu dostaneme pokouřit, tak i do toho dalšího zápasu pak půjdeme s čistým svědomím, že jsme pro to udělali všechno. Tím nemyslím, že bychom teď nedělali, ale přece jen, když se zamaká i ve volnu více, tak to bude pro hlavu určitě lepší.