Přestupy v extralize ONLINE: Návrat se nekoná, český bek zůstává ve Švýcarsku

Petr Koukal se vrací do Hradce Králové jako asistent trenéra
Obránce David Musil se po pěti letech vrací do Třince
Michal Houdek (vlevo) je novou posilou Kladna
Do Pardubic přichází Miguël Tourigny
Finský útočník Markus Hännikäinen se stává posilou Litvínova
Ostřílený útočník Tomáš Mertl se v extralize loučí, po konci v Plzni posiluje prvoligový Tábor
Novou posilou Kladna se stal Kanaďan Samuel Vigneault
58
Fotogalerie
iSport.cz
Tipsport extraliga

Podpisy, přestupy, výměny, příchody borců ze zahraničí i zajímavosti. Všechny extraligové transfery sledujeme ONLINE na iSport.cz.

Online přenos - Přestupy v extralize

Zprávy ze dne 9. července 2020

Litvínov
9. července 2020 · 12:22

PŘESTUP – Zajímavá posila přichází do Litvínova, který ulovil kanadského obránce Aarona Irvinga. Rodák z Edmontonu v uplynulé sezoně působil ve švédském Örebru, s Vervou podepsal roční smlouvu s opcí na další rok. V Evropě nastupoval 24letý bek poslední dvě sezony, ročník 2018/19 strávil v norském Storhamaru. „Je to obránce, který má kvalitní první přihrávku, výbornou střelu a je to pravák. Takových obránců na hráčském trhu moc není. Aaron je solidní do obrany a umí podpořit i útok,“ uvedl litvínovský trenér Vladimír Országh.

Zprávy ze dne 16. června 2020

Litvínov
16. června 2020 · 14:20

PODPIS - Se zajímavou zahraniční posilou do obrany přišlo vedení Litvínova. Dres Vervy bude nově oblékat lotyšský bek Uvis Janis Balinskis, který s klubem uzavřel roční kontrakt s opcí. Třiadvacetiletý rodák z Ventspilsu, který se zúčastnil již třech světových šampionátů, byl posledních pět sezon hráčem Dinama Riga, za které si připsal 135 startů s bilancí 10 gólů a 24 asistencí. „Je to hráč, který je v nejlepším hokejovém věku. Udělal obrovský progres v Dinamu Riga. Komplexní obránce, kterého můžeme využít do přesilovek i oslabení. Počítáme s ním jako s jedním z top obránců," řekl trenér Vladimír Országh pro klubový web. 

Zprávy ze dne 14. června 2020

Litvínov
14. června 2020 · 13:44

PODPIS - Hokejový útočník Lukáš Válek bude hrát i v příští sezoně za Litvínov. Šestadvacetiletý odchovanec severočeského klubu podepsal novou roční smlouvu s roční opcí. „Věříme, že naváže na svou životní sezonu 2018/2019 a ukáže svůj potenciál," uvedl generální ředitel Vervy Pavel Hynek na klubovém webu. Válek dosud odehrál za Litvínov v extralize 254 zápasů, v nichž nasbíral 57 kanadských bodů za 32 gólů a 25 asistencí. V ročníku 2018/2019 dal 14 branek a byl nejlepším střelcem týmu spolu s Viktorem Hüblem.

Doporučujeme

Články z jiných titulů