Květoslav Šimek
16. srpna 2022 • 11:45

Mueller si podmaňuje Vítkovice. Holaň mu hledá parťáka, ale taky varuje

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Pravda o kauze s vízem. Muradov: Nevyhostili mě, nejsem nebezpečný
Xavi jako druhý Guardiola? Srovnání nesedí. Blíž má ke Cruyffovi, tvrdí expert na Barcelonu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dva zápasy, dva góly. Americký snajpr Peter Mueller hned v rozjezdu přípravy ukázal, že i ve Vítkovicích bude chtít rozsévat ofenzivní zkázu. „Velice mile mě překvapil přístupem, lídrovstvím, kamarádským přístupem k hráčům,“ těší trenéra Miloše Holaně. „Jde příkladem, povzbuzuje. A pořád je hladový, pořád nemá dost.“Byla to přestupová bomba léta. Peter Mueller z Komety do Vítkovic. Čtyřiatřicetiletý bombarďák, který za čtyři sezony v Brně nasázel 102 extraligových gólů. V průměru sbíral 0,53 branky a 1,15 bodů na zápas.

V podobném tempu chce pokračovat i ve Vítkovicích. S kým by mohl hrát? Jaký čas na ledě dostane? A kam by mohl Vítkovice spolu s dalšími posilami posunout? První odpovědi by mohlo naznačit i náročné turné ve Švýcarsku a Francii, kam Vítkovičtí v nejsilnějším možném složení vyrazili.

„Mužstvo je v tuhle chvíli víceméně uzavřené,“ říkal před odjezdem trenér Miloš Holaň s tím, že definitivní podoba kádru se pochopitelně může měnit až do uzavření přestupního termínu. „V hlavě už dvojice, trojice a případné souhry mám. Jsme ale ve zkušebním období a hledáme ideální složení.“

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Nebo samostatně iSport Premium

Nejlepší data z Tipsport extraligy přináší  

sportalive.cz
Vstoupit do diskuse
0
5. kolo
Články odjinud


Články odjinud